Фонд «Вільна Бурятія» звернувся до українців

СВІТ
26.11.2022, 19:26
Фонд «Вільна Бурятія» звернувся до українців

Кремлівська пропаганда і російські опозиціонери намагаються приписати всі скоєні воєнні злочини корінним і уярмленим народам РФ.

Про це йдеться в офіційному зверненні голови фонду "Вільна Бурятія" ("Свободная Бурятия") Алєксандри Гармажапової, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, масові вбивства у Бучі на Київщині – це істинне обличчя російської армії, російського керівництва і всього російського суспільства, яке підтримує війну, але не окремо взятого народу.

Борчиня за самостійність Бурятії від Москви наголошує, відсидітися окупантам із триколорами, прикрившися тим, що "винні у геноциді українців одні лише буряти", – не вдасться.

«Ми підтримуємо народ України, який сьогодні бореться за свою свободу, і просимо не поширювати сумнівну інформацію. Наприклад, міф про масові злочини бойових бурятів або інших неросійських народів у Бучі, адже це підігріває нездоровий інтерес до етнічної складової, зрештою грає на руку Кремля та його пропагандистам на кшталт Дмітрія Кісєльова.

Ми закликаємо всіх пам'ятати, що наш спільний ворог сидить у Кремлі, і нам усім потрібно бути союзниками у боротьбі з ним. Окремо хотілося б зауважити й звернутися до українців із проханням ретельно перевіряти новини, в яких наш бурятський народ намагатимуться зробити цапами відбувайлами. Нещодавно стало відомо, що Офіс генерального прокурора України підозрює у масових вбивствах у Бучі військовослужбовців 76 дивізії Повітряно-десантних військ із Псковської області, але не бурятів.

Це саме те, про що наш Фонд говорив ще з квітня: головними підозрюваними по Бучі є так звані "псковські десантники", оскільки вони були там весь березень і залишили безліч слідів своєї присутності. І тепер власне Генпрокуратура України погоджується з нашими висновками. Так правда, зрештою випливла на світ», – заявила Алєксандра Гармажапова.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський терористичний режим планує використати так званих "позасистемних опозиціонерів" задля дискредитації неросійських етносів.

Читайте також:
Політика
Поки підданий московському Кремлю "рәис" Рустам Мінніханов згортає суверенітет Татарстану, політемігранти готуються до його відновлення.
06 лютого, 17:01
Світ
Корінні народи ресурсної федерації московії не бажають надалі перебувати у складі недоімперії, тому активно гуртують самостійників.
26 січня, 14:31
Політика
Активний представник Конгресу ойрат-калмицького народу Алєксандр Чурюмов не буде депортований до РФ на вимогу ФСБ.
25 січня, 08:00
Кримінал
Слуги кремлівської Феміди з окупованої Уфи винесли вирок борцям за волю башкирського народу у сфабрикованій ґебістами кримінальній справі.
10 січня, 21:23
Світ
Комітет представників народу мокша (на еміграції) запропонував Ерзянському національному руху об'єднатися у боротьбі за незалежність.
08 січня, 15:01
Світ
Це буде ще один крок до деколонізації та дезінтеграції ресурсної федерації московії, яка здійснює експансивну неоімперську політику.
03.12.2022, 17:09