Путінські «Ваньки-миротворці» підірвалися на міні у Карабасі

СВІТ
30.04.2021, 10:33
Путінські «Ваньки-миротворці» підірвалися на міні у Карабасі
Фото: Baku.ws

На контрольованій вірменськими окупантами території Нагірного Карабаху стався черговий інцидент із миротворчим контингентом РФ.

Про це повідомило видання "Ազատություն", посилаючися на заяву пресслужби так званого міністерства внутрішніх справ самопроголошеної "Республіки Арцах".

Зазначається, що під час проведення розмінування неподалік окупованого міста Ханкенді (Степанакерт) підірвалася машина з російськими військовослужбовцями — 2 з них отримали поранення.

«Інцидент стався ще 25 квітня. Поранені миротворці одразу були шпиталізовані. Наразі їх життю нічого не загрожує. Через підрив автомобіля також довелося призупинити пошуки останків загиблих вірменських вояків у нещодавньому конфлікті з Азербайджаном», — прокоментували ситуацію представники вірменської окупаційної адміністрації.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", МЗС Грузії пропонує виключити РФ із переговорного процесу по Карабаху.

Читайте також:
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01