Путінські «Ваньки-миротворці» підірвалися на міні у Карабасі

СВІТ
30 квітня, 10:33
Путінські «Ваньки-миротворці» підірвалися на міні у Карабасі
Фото: Baku.ws

На контрольованій вірменськими окупантами території Нагірного Карабаху стався черговий інцидент із миротворчим контингентом РФ.

Про це повідомило видання "Ազատություն", посилаючися на заяву пресслужби так званого міністерства внутрішніх справ самопроголошеної "Республіки Арцах".

Зазначається, що під час проведення розмінування неподалік окупованого міста Ханкенді (Степанакерт) підірвалася машина з російськими військовослужбовцями — 2 з них отримали поранення.

«Інцидент стався ще 25 квітня. Поранені миротворці одразу були шпиталізовані. Наразі їх життю нічого не загрожує. Через підрив автомобіля також довелося призупинити пошуки останків загиблих вірменських вояків у нещодавньому конфлікті з Азербайджаном», — прокоментували ситуацію представники вірменської окупаційної адміністрації.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", МЗС Грузії пропонує виключити РФ із переговорного процесу по Карабаху.

Читайте також:
Родина ключового свідка у резонансній справі про тортури у правоохоронних органах Чечні Магомеда Гадаєва втратила з ним зв'язок.
03 травня, 12:33
Кремль готується розпочати медичний експеримент на непідконтрольній грузинському уряду території Абхазії.
01 травня, 15:47
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56