Путінський гаманець Фрідман почав ширити маячню, що "українці нищили євреїв" в 41 році

СВІТ
01.10.2021, 17:59
Фрідман і залізний щур
Фрідман і залізний щур
Фото: Фейсбук

Спонсор “Бабиного Яру” не приховує свого бажання визначати те, чому українці навчатимуть своїх дітей.

Не можна не звернути увагу на останню статтю одного з найстаріших та найвпливовіших видань в США та світі — Time про спонсора і фактично нинішнього господаря проєкту Бабиного Яру, путінського олігарха Михайла Фрідмана.

Стаття про трагедію в Бабиному Ярі в 40-их роках минулого сторіччя є відвертою кремлівською, антиукраїнською пропагандою, яка кидає тінь не лише на видання, але і на американську журналістику як таку.

Так, один з гаманців Путіна (саме таку роль на болотах виконують олігархи-РЕД) наполягає, що його предків в часи другої світової могли вбити українці, а не німецькі нацисти.

Звісно жодних доказів цієї маячні Фрідман у своєму коментарі не наводить, але робить недвозначні припущення та кидає зловорожі натяки.

Отже, коментар “гаманця” Путіна виданню Time є виявом вже активної фази спецоперації Кремля в реалізації стратегії з перекладання вини з німецьких націонал-соціалістів на українців.

Відбувається саме те, що і прогнозувалося в останньому матеріалі Останнього Бастіону, але ця новина ще й зайвий раз підсвічує антиукраїнську роль Зеленського у цій всій, багатоходовій комбінації.

Далі більше, Фрідман, знову ж таки, не приховує свого бажання визначати те, чому українці навчають своїх дітей''.

Фрідман називає це ''центральною метою''. (змусити українців каятися у злочинах, які вони не здійснювали-РЕД).

Нагадаємо, що Фрідман збирається спонсорувати 100-мільйонний ($) проєкт меморіалу в Бабиному Яру.

Разом з тим, відтоді як про плани щодо Меморіалу Бабиного Яру вперше публічно заговорили у 2016 році, а його чи не найвпливовішим критиком... є єврей і совєтський дисидент Йосип Зіссельс, який очолює єврейську громаду Києва.

Меморіал не вшановує пам’ять жертв, а радше маніпулює нею, приховано зміщуючи вину за це кровопролиття на українців”, — стверджує також Зіссельс.

Щодо мотивації спонсорів, то він відкинув думку про те, що Фрідман якось особисто пов’язаний із Бабиним Яром. “Я не вірю в сентиментальність людей, які мають 20 мільярдів доларів”. (Поточні статки Фрідмана, згідно із часописом Forbes, складають 16 мільярдів доларів).
Зіссельс каже про Меморіал Бабиного Яру, — “ви думаєте Путін дозволив би олігархам інвестувати 100 мільйонів доларів на ворожій території?”

Зіссельс впевнений, що справжня мета цього проєкту — це послабити Україну як в очах власних громадян, так і в очах західних союзників.

“Їхній план полягає в тому, щоб показати, що це саме українці вбивали євреїв”.
Читайте також:
Війна
Російські солдати, які воюють на боці України проти окупаційно-терористичного контингенту рф, знищили офіцера ФСБ. На Луб'янці паніка.
10 листопада, 14:32
Кримінал
Шанувальники "великої" російської культури, борці за збереження "язика" і традицій завжди у перших лавах колаборантів і зрадників.
16 червня, 20:42
Кримінал
Народна депутатка із фракції "Слуга народу" навмисно викладає кадри із бойовою технікою наших захисників на одному з відтинків фронту.
12 червня, 16:00
Опінії
Боротьба проти диверсантів – дуже тяжка робота. Росіяни це знають, тому продовжують відвертати нашу увагу від Сходу і Півдня.
29 травня, 20:41
Війна
Країна-агресор продовжує пожинати плоди химерних дій свого вищого військово-політичного керівництва на чолі з кремлівським бункерним щуром.
10 травня, 20:33
Світ
Російські каральні органи шукають підпалювачів релейних шаф на перегоні Покровськ-Анісовка в Енґельському районі Саратовської області.
10 травня, 17:09