Путінський режим ув'язнив сибірського самостійника за підтримку України та вільної Ічкерії

КРИМІНАЛ
14 лютого, 08:37
Путінський режим ув'язнив сибірського самостійника за підтримку України та вільної Ічкерії

Уродженець міста Томськ і опозиційний громадський діяч Ігор Кузнєцов, який боровся з Кремлем, не бачитиме волі до початку літа.

Таку інформацію медіаагенції "Останній Бастіон" надав близький соратник в'язня сумління – уральський самостійник та політичний емігрант Андрєй Романов.

За його словами, основою кримінального провадження, ініційованого кремлівськими спецслужбами, є нібито звинувачення у "підбурюванні до масових заворушень", "екстремізмі" та "посяганні на конституційний лад" РФ.

«Як повідомили мені адвокати Ігоря, пізно ввечері 10 лютого Басманний суд ухвалив новий вирок. Тепер його утримуватимуть під вартою у СІЗО №5 міста Москва до 14 травня з можливістю продовження терміну ув'язнення на прохання обвинувачів. Швидше за все, ФСБ намагатиметься залишити Ігоря за ґратами після вказаної дати, адже він для них небезпечний як рішучий, а головне позасистемний громадський діяч. Причина того дуже проста: Ігор роками проповідує ідею незалежності Сибіру, Уралу, республік Північного Кавказу, а також підтримує визвольну боротьбу України», – зазначив Андрєй Романов.

Водночас наш співрозмовник додає, що так звані опозиційні та ліберально-демократичні ЗМІ на Московії відмовляються поширювати вищевикладені відомості через небажання зв'язуватися з людиною, котра відкрито пропагує розвал РФ.

«Хочу зауважити, що Ігоря ще перед Новим роком поспішно вивезли до Москви, на літаку і це при тому, що його адвоката поінформували згодом post factum. Так швидко, як правило, перевозять до федеральної столиці тільки тих, хто не захотів бути ґауляйтером у своєму регіоні, а вів окрему незалежницьку політику. Головна причина затримання й ув'язнення Ігоря – реклама сибірської самостійності та, не повірите, акція на честь Дудаєва, проведена 22 квітня 2019 року на центральному Сквері пам'яті репресованих у Томську, оскільки у місцевій мечеті проводити її відмовилися через тиск згори. Ви ж розумієте, про кого і про що йдеться», – заявив Андрєй Романов.

Представник руху "Вільний Урал" переконаний, що до цього причетний ніхто інший, як популярний серед мусульман Сибіру "вірний путінський піхотинець" Рамзан Кадиров; саме він спонсорує розбудову мережі мечетей на Сході РФ.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", кремлівські окупанти засудили двох киримли – Зекір'ю Муратова та Вадима Бектемірова – до 11 років колонії суворого режиму.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Війна
Від початку повномасштабного вторгнення окупаційні суди в Криму винесли вироки 19 кримським політв’язням – КримSOS
09 червня, 16:45
Політика
Окупанти засудили двох кримських татар до 11 років колонії суворого режиму
11 лютого, 14:35
Світ
Усе для своїх, для чужих нічого – за таким принципом працюють органи виконавчої влади Фінляндії, видаючи ґебістам російських біженців.
31 січня, 08:37
Війна
Окупанти у Криму тримають у неволі щонайменше 116 людей за політичними чи релігійними мотивами
27 січня, 20:35
Світ
Прослуховування, стеження, погрози та сфабрикована справа про наркотики
23 січня, 18:30
Світ
Українського режисера Євгена Лавренчука випустили зі слідчого ізолятора під домашній арешт
21 січня, 15:58