Раби із КНДР і в'язні будуватимуть нові міста РФ

СВІТ
18.09.2022, 07:59
Раби із КНДР і в'язні будуватимуть нові міста РФ
Фото: Google

У той час, поки Рамзан Кадиров "мобілізує" інородців, а Євгєній Прігожин "призиває" кримінальників на війну, Кремль шукає "робочі руки".

Ними стануть жителі Північної Кореї та засуджені за політичні та адміністративні статті росіяни, котрих змусять задурно розбудовувати інфраструктурі об'єкти конаючої РФ.

Із такою ініціативою виступив чинний віцепрем'єр-міністр московії Марат Хуснуллін, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пропагандистський рупор "РБК".

За його словами, будівельним майданчикам ресурсної федерації бракує тих, хто має виконувати роль дешевої (а отже, некваліфікованої та безоплатної – прим. ред.) робочої сили.

«У нас катастрофічно не вистачає будівельників. Тільки зараз ми не дорахувалися 50 тисяч, які цілком може надати дружня нам КНДР. Окремо ведеться облік та аналіз усіх трудових кадрів із-поміж ув'язнених за нетяжкі злочини, котрим нададуть амністію, якщо вони погодяться працювати на благо вітчизни. Особливу увагу приділимо розвитку Далекого Сходу і Забайкалля, де могли б постати нові, сучасні міста», – зазначив Марат Хуснуллін.

Коли рушити за логікою кремлівського функціонера з Татарстану, то путінський режим має на меті відновити штрафбати та робочі інтербригади, щоби новий ГУЛАГ у межах ще існуючої РФ став дійсністю.

Прикметно, що не одними будмайданчиками обмежуватиметься рабська праця: в'язнів і корейців також пропонується відряджати на польові роботи до агролатифундій (збирати яблука, прибирати гній, копати меліоративні канали, вантажити товар на ринки тощо).

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що доки Кремль малює "перемоги", пересічні росіяни змирилися і вже готові прийняти умови України.

Читайте також:
Політика
Після знищення потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного.
05 вересня, 18:14
Війна
Репресивно-пропагандистська машина, запущена у 2000-х роках Владіміром Путіним, відновила найогидніші прояви тоталітаризму минулого.
30 серпня, 19:36
Опінії
За заперечення російського геноциду українців потрібна кримінальна відповідальність в Європі. Тільки це зупинить парад симпатиків агресора.
29 серпня, 18:35
Війна
Чинний володар Росії-Московії воліє перевершити своїх кумирів-попередників, тому не цурається використовувати брудну від крові пропаганду.
25 серпня, 17:28
Політика
Увага! Українофоби у мережі магазинів "Віват Канцелярія".
23 серпня, 19:43
Політика
За посередництва проросійського диктатора Алєксандра Лукашенка у Мінську створили міжнародне гніздо ручних "антифашистів".
19 серпня, 17:27