Раби із КНДР і в'язні будуватимуть нові міста РФ

СВІТ
18 вересня, 07:59
Раби із КНДР і в'язні будуватимуть нові міста РФ
Фото: Google

У той час, поки Рамзан Кадиров "мобілізує" інородців, а Євгєній Прігожин "призиває" кримінальників на війну, Кремль шукає "робочі руки".

Ними стануть жителі Північної Кореї та засуджені за політичні та адміністративні статті росіяни, котрих змусять задурно розбудовувати інфраструктурі об'єкти конаючої РФ.

Із такою ініціативою виступив чинний віцепрем'єр-міністр московії Марат Хуснуллін, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пропагандистський рупор "РБК".

За його словами, будівельним майданчикам ресурсної федерації бракує тих, хто має виконувати роль дешевої (а отже, некваліфікованої та безоплатної – прим. ред.) робочої сили.

«У нас катастрофічно не вистачає будівельників. Тільки зараз ми не дорахувалися 50 тисяч, які цілком може надати дружня нам КНДР. Окремо ведеться облік та аналіз усіх трудових кадрів із-поміж ув'язнених за нетяжкі злочини, котрим нададуть амністію, якщо вони погодяться працювати на благо вітчизни. Особливу увагу приділимо розвитку Далекого Сходу і Забайкалля, де могли б постати нові, сучасні міста», – зазначив Марат Хуснуллін.

Коли рушити за логікою кремлівського функціонера з Татарстану, то путінський режим має на меті відновити штрафбати та робочі інтербригади, щоби новий ГУЛАГ у межах ще існуючої РФ став дійсністю.

Прикметно, що не одними будмайданчиками обмежуватиметься рабська праця: в'язнів і корейців також пропонується відряджати на польові роботи до агролатифундій (збирати яблука, прибирати гній, копати меліоративні канали, вантажити товар на ринки тощо).

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що доки Кремль малює "перемоги", пересічні росіяни змирилися і вже готові прийняти умови України.

Читайте також:
Політика
Неспроможні на дії всередині РФ політики-опозиціонери та різнорідні оглядачі хочуть скористатися фронтовими перемогами української армії.
13 листопада, 07:36
Опінії
Бруднороті російські пропагандисти розповсюджують чергову брехню. На цей раз ідеться про "здачу" нашому війську Правобережжя Херсонщини.
12 листопада, 18:09
Світ
Диктаторський режим китайських комуністів у колишній Піднебесній імперії марить пануванням у всьому світі, але поки здатен тиражувати єресь.
13 жовтня, 20:54
Війна
Матеріали для окупантів, які не хочуть воювати та готові здатися в український полон, будуть розкидати артилерією на Донеччині.
09 жовтня, 20:00
Світ
Американський мільярдер, вочевидь, лише добивається шуму навколо себе
04 жовтня, 16:15
Опінії
Є дві росії: одна з них читає "Telegram", інша – дивиться телевізор. Обидві – ватні, одна часто більш "біла", інша більш "совєцька".
11 вересня, 08:45