Ракетні обстріли Запоріжжя – прикриття для дій російських ДРГ

ВІЙНА
24 вересня, 07:50
Ракетні обстріли Запоріжжя – прикриття для дій російських ДРГ

Ворог навмисно завдає ударів по обласному центру козацького краю, оскільки розуміє, що захопити його вже не зможе, – лише знищити.

До такого висновку прийшли бійці Добровольчого формування "Хортицький полк" у складі  Сил оборони України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що останні кілька днів російські окупаційно-терористичні загони свідомо руйнують об'єкти цивільної інфраструктури Запоріжжя задля спроб посвяти хаос і паніку.

«Гучні ракетні атаки можуть бути прикриттям для проникнення в місто ворожих ДРГ. Тому Запоріжжя цілодобово охороняють "секрети" Хортицького полку. А сам "секрет" – це додатковий замаскований сторожовий пост, який виставляється на найбільш небезпечних підступах з боку противника, щоб унеможливити його непомітне просування та несподівану атаку», – зазначили добровольці "Хортицького полку".

Також додамо, що житлові мікрорайони та околиці Запоріжжя росіяни нині визначили за пріоритетну ціль для завдання ракетних ударів, але у відповідь окупанти вже отримують "подарунки" від наших захисників.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що ґебіст Владімір Путін могилізує росіян швидше, ніж товариш Іосіф Сталін.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Величезна громіздка неповоротка туша ресурсної федерації московії кишить брудом, нафтою та різношерстними племенами.
05 грудня, 21:36
Кримінал
2 грудня у Москві стартує показове судилище над проукраїнською діячкою із російської радикальної організації "Лівий опір" Дар'єю Полюдовою.
02 грудня, 07:48
Мистецтво
«Солдати Троцького забирають у хлопчика хліб»
15 листопада, 15:27
Кримінал
Там, куди ступив чобіт російського окупанта і терориста, неодмінно з'являється моторошне місце для тортур, знущань і вбивств.
12 листопада, 17:00
Війна
Жителі окупованого з початку березня 2022 року головного міста енергетиків у Запорізькій області як можуть виживають у надскладних умовах.
11 жовтня, 07:00
Війна
У тимчасово окупованому селищі Кам'янка (колишній Більмак) Пологівського району російські війська свідомо обстріляли багатоповерхівку.
27 серпня, 08:34