Рефат Чубаров: Крим повернеться мирним шляхом

ПОЛІТИКА
18.11.2022, 17:00
Рефат Чубаров: Крим повернеться мирним шляхом
Фото: Google

Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.

Таку думку висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв'ю виданню "Крим.Реалії", передає медіаагенції "Останній Бастіон".

Він стверджує, що визволення Силами оборони України Правобережної Херсонщини неабияк налякало окупантів і колаборантів, які вивозять свої родини на Кубань і вглиб РФ.

«Зрозуміло, ми хочемо і ми робитимемо все для того, щоб уникнути кривавих таких битв на території півострова, але все покаже хід цієї війни. Оскільки розглядається, що звільнення Криму відбуватиметься десь на останніх етапах російсько-української війни й на той момент росія матиме дуже багато внутрішніх проблем. Я особисто не виключаю, що звільнення Криму відбуватиметься в тому числі через такі переговорні процеси, які більше нагадуватимуть акти капітуляції росії», – висловився Рефат Чубаров.

Водночас голова Меджлісу киримли переконаний, що з підходом української армії до Перекопу і Чонгару, у Криму може активізуватися масовий антиросійський партизанський рух.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", американський генерал Бен Годжес переконаний, що Україна може визволити Крим до наступного літа.

Читайте також:
Війна
Раніше вихідці із південноазійської країни торгували на ринку Барабашово. Після 24.II.2022 деякі із них узяли до рук зброю в армії України.
08:28
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
14 червня, 15:35
Війна
За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.
12 червня, 08:27
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
28 травня, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46