Рефат Чубаров: Крим повернеться мирним шляхом

ПОЛІТИКА
18.11.2022, 17:00
Рефат Чубаров: Крим повернеться мирним шляхом
Фото: Google

Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.

Таку думку висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв'ю виданню "Крим.Реалії", передає медіаагенції "Останній Бастіон".

Він стверджує, що визволення Силами оборони України Правобережної Херсонщини неабияк налякало окупантів і колаборантів, які вивозять свої родини на Кубань і вглиб РФ.

«Зрозуміло, ми хочемо і ми робитимемо все для того, щоб уникнути кривавих таких битв на території півострова, але все покаже хід цієї війни. Оскільки розглядається, що звільнення Криму відбуватиметься десь на останніх етапах російсько-української війни й на той момент росія матиме дуже багато внутрішніх проблем. Я особисто не виключаю, що звільнення Криму відбуватиметься в тому числі через такі переговорні процеси, які більше нагадуватимуть акти капітуляції росії», – висловився Рефат Чубаров.

Водночас голова Меджлісу киримли переконаний, що з підходом української армії до Перекопу і Чонгару, у Криму може активізуватися масовий антиросійський партизанський рух.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", американський генерал Бен Годжес переконаний, що Україна може визволити Крим до наступного літа.

Читайте також:
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48
Війна
Україна планує завершити 2023 рік своєю перемогою над агресором зі Сходу, проте рішуча поразка Російської федерації буде непростою.
09 січня, 17:59