Рефат Чубаров: Крим повернеться мирним шляхом

ПОЛІТИКА
18.11.2022, 17:00
Рефат Чубаров: Крим повернеться мирним шляхом
Фото: Google

Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.

Таку думку висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв'ю виданню "Крим.Реалії", передає медіаагенції "Останній Бастіон".

Він стверджує, що визволення Силами оборони України Правобережної Херсонщини неабияк налякало окупантів і колаборантів, які вивозять свої родини на Кубань і вглиб РФ.

«Зрозуміло, ми хочемо і ми робитимемо все для того, щоб уникнути кривавих таких битв на території півострова, але все покаже хід цієї війни. Оскільки розглядається, що звільнення Криму відбуватиметься десь на останніх етапах російсько-української війни й на той момент росія матиме дуже багато внутрішніх проблем. Я особисто не виключаю, що звільнення Криму відбуватиметься в тому числі через такі переговорні процеси, які більше нагадуватимуть акти капітуляції росії», – висловився Рефат Чубаров.

Водночас голова Меджлісу киримли переконаний, що з підходом української армії до Перекопу і Чонгару, у Криму може активізуватися масовий антиросійський партизанський рух.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", американський генерал Бен Годжес переконаний, що Україна може визволити Крим до наступного літа.

Читайте також:
Світ
На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.
вчора, 17:58
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01