Реінкарнація бандерівців: українські партизани каратимуть пропагандистів із Новосибірська

ПОЛІТИКА
21.06.2022, 18:12
Реінкарнація бандерівців: українські партизани каратимуть пропагандистів із Новосибірська

Стало відомо, що росія спрямовує вчителів із Сибіру до окупованих Запорізької і Херсонської областей. Українським дітям промиватимуть мізки.

У зв'язку з цим згадалося часте звинувачення бандерівців. Вони нібито вбивали "безневинних учителів" на Західній Україні, так само окупованій як і решта українських територій СССР.

Тепер бачите, кого жаліли? – Бійців ідеологічного фронту, які мало того, що задурюють голови дітям, так ще й мають обов'язок доносити владі, що діти говорять.

Опісля ж – усю сім'ю примусово у товарних вагонах вивозили до Казахстану. А учілка (не вчителька, це важливо у такій ситуації – прим. ред.) ходила і насміхалася, бо "бандерівців покарали".

Всякий подібний учітєль має альтернативу: не служити звірській владі, запротестувати; взяти, і нікуди не поїхати. Пожертвувати собою, так, хоч і можуть вигнати з роботи.

А раз поїхав, тим паче на чужину, де тебе не чекають із квітами, вирішив ризикнути, то приймай подачу, товаріщь учітєль. Жертвуй не грішми, а найдорожчим що є – власним життям!

Правильні діди правильно робили, вкотре переконуємося. Дотепер пам'ятають нащадки "безневинних жертв", і остерігаються навіть приїжджати, попити водички до Трускавця, а як і приїжджають, то думають перед тим як щось кажуть, теж непогано.

А найголовніший "учитель" остерігається захоплювати землі, де "безневинних жертв" приводили в правильний порядок; удає, що "мені це не треба"... Власне, такими малими зусиллями – досягти такого чудового результату.

Хіба не чудово? – За це шануємо дідів, не забуваємо поправляти вінки й вірити, що на окупованому Півдні партизани відновлять давні бандерівські традиції.

ДЖЕРЕЛО

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Усі ми чули пропагандистські казки, як нацисти вивозили вантажними вагонами до Німеччини землю з України, але правда виявилася іншою.
29 березня, 19:07
Війна
Цього тижня до заповідника прибув новий директор, якого призначила російська окупаційна влада.
25 березня, 08:55
Війна
Починаючи з березня 2023 року так званою обороною окупованого Кримського півострова керуватиме наближена до путінського кухаря особа.
24 березня, 17:13
Війна
Лівобережний терен тимчасово окупованої Херсонської області буде звільнено від загарбників, зараз фронт потребує інформаційної тиші.
23 березня, 20:13
Війна
Окупанти повідомляють, що в Джанкої постраждали кілька об’єктів, є пошкодження електромереж і поранений чоловік.
21 березня, 10:10
Опінії
Час навічно зупинився для кремлівського бункерного діда. Саме тому він приїхав попрощатися з тимчасовими територіальними надбаннями РФ.
19 березня, 19:15