Окупанти змушують учителів Херсонщини викладати за російськими програмами

ВІЙНА
07.06.2022, 18:00
Окупанти змушують учителів Херсонщини викладати за російськими програмами
Фото: Kherson.net

На тимчасово загарбаній росіянами території Херсонської області агресор намагається здійснити деукраїнізацію системи освіти.

Такі відомості оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, сформована росіянами окупаційно-терористична адміністрація Херсона провела збори директорів місцевих шкіл, де було висунуто вимогу з 1 вересня розпочати навчальний процес за кремлівськими освітніми програмами.

Прикметно, що на захід колаборанти під дулами автоматів звезли майже 60 директорів шкіл, від яких вимагалося погодитися з насильною русифікацією навчання українських дітей; пропозицію прийняли лише двоє.

За даними ГУР МО України, цій парі неназваних директорів уже доручено провести збори своїх педагогічних колективів і змусити підлеглих переоформитися за російським законодавством уклавши договори з окупаційною адміністрацією.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що прямі спадкоємці більшовиків продовжують знищувати українську культурну спадщину у тимчасово окупованих населених пунктах Херсонщини.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Російські загарбники намагаються нашвидкуруч змінити національну ідентичність українського юнацтва на тимчасово окупованих територіях.
16 січня, 19:03
Опінії
Ще ніколи росіяни не були такі згуртовані навколо свого царя і своєї мети. Тепер цю мету знає весь світ – нищення України...
02 січня, 16:12
Війна
На тлі каскадної руйнації всього фронту загарбники з РФ і їхні маріонетки з бандугруповання "ЛНР" відновили репресії на Луганщині.
06.10.2022, 07:00
Кримінал
Колишній соратник узурпатора Віктора Януковича, а нині державний зрадник Євген Балицький плоть від плоті тих, хто його привів у цей світ.
05.10.2022, 07:00
Історія
Давно відомо: московитська окупація в наших містах виглядає як справжнісінька антиутопія. І смішно, і гидко, і люто...
11.07.2022, 08:18
Політика
Самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.
28.06.2022, 18:23