Релігійне сектантство – зло, від якого страждають українці

ПОЛІТИКА
26 березня, 17:17
Релігійне сектантство – зло, від якого страждають українці
Фото: Google

Самозвана "Українська Православна Церква (Московського патріархату)" ніколи не була справжньою Церквою, а кублом чекістів у рясах.

Власне на цьому наголосив народний депутат Верховної Ради IX скликання Павло Бакунець у прямому етері загальнонаціонального телемарафону, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами обранця, держава Україна не веде війни проти релігії, натомість Церква як незалежна інституція очищується від кремлівської агентури, здавна інфільтрованої ворогом.

«Підкреслю, ми не воюємо з вірою, з християнством, у нас триває поборення російського коріння та агентури у рясах. Адже під час повномасштабної агресії РФ проти України виявилося найбільше агентів у Церкві із кремлівським корінням. Тим, хто служить Кіріллу Гундяєву і Кремлю, не місце в Україні.

У випадку ж доведеного колабораціонізму – їм місце за гратами, з подальшим обміном на наших полонених. Сьогодні йде звичайний логічний процес видворення кремлівських агентів у рясах. І вони можуть бути в різних релігійних організаціях», – заявив Павло Бакунець.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у прифронтовій Сумській області нещодавно затримали служителя ворожої структури РПЦ, який шпигував для ФСБ РФ.

Читайте також:
Кримінал
Мова йде про колишнього керівника Кіровоградської єпархії митрополита Іосафа.
12 травня, 15:14
Історія
Коріння московської сектантської Церкви у нашому регіоні сягають XVII століття. З відтоді чорти у рясах спрямовано паразитують на релігії.
22 квітня, 19:15
Політика
Прислужники українофобської псевдорелігійної прокремлівської спільноти опинилися у новому статусі, який слід поширити регіонами.
11 квітня, 17:09
Кримінал
Щодо його спільників розслідування ще триває.
20 лютого, 12:05
Кримінал
У Львові батько, який ґвалтував свою малолітню дочку, виявився священником РПЦ (ФСБ)
17 лютого, 16:40
Опінії
Московитський чорт у рясі продовжує незаконно займати приміщення Києво-Печерської Лаври. Його давно слід було покарати за українофобію.
06 січня, 21:48