Репортажі з-за Кобищанських парканів: авторизуємо п'яту колону: дивіться –Женя Філіндаш

ПОЛТАВА
01.09.2018, 12:21

Репортаж 39: авторизуємо п'яту колону: дивіться - Женя Філіндаш


      Почуте днями від «політолога Філіндаша» під час обіднього ефіру на каналі «112 Україна» викликало такий неконтрольований спалах емоцій, що ми почали сумніватися у власному психічному здоров'ї. Спохватилися, коли почали імпульсивно шматувати перший том «Русско-украинского словаря» під редакцією Сергія Головащука і на автопілоті кетчупом малювати на стіні профіль Степана Бандери. Навіть перестриб еквілібриста Янека пеньками в Межигір'ї, у будучність пацана презиком, не здіймав такого гармидеру в наших націоналістичних укропських мізках.

Вгамувалися, акцентуючись на позитиві – Віктор Федорович поцупив всього-на-всього дві, а не чотири, шапки та й асоціацію з ЄеСом не уклав лише випадково; новий курс Юлії Володимирівни написаний українськими літерами; на іноземній принцесі, в якої весільний підполковник (с) ПНХ так і не намацав талії, оженився би лише наш сільський дурачок Яша, бо той доброї пам'яті гарний чоловік дуже недобачав і міг би теж утішитися обмацуванням.

Зрештою, якось відбилися від бісівського політологічного наслання.

Та, пообідавши, дійшли виваженої думки. Оце і є наше демократичне національне щастя, коли один з титульних інформаційних телеканалів держави, а тепер – ще з усією своєю антиукраїнською належністю, може дозволити собі запрошувати на етер (за новим правописом можна й так! звикаймо) совкового кликушу, кар'єрного партійного пристосуванця, завсідника однозначно ворожого Україні сайту «Антифашист» від так званого «Комітету спасіння України».

Наймолодший депутат Верховної Ради IV скликання, до V скликалися й ще молодші, за списком лівацького посліду – морозівської СПУ, нині тягне лямку директорства в Українському центрі соціальної політики. Євген Васильович Філіндаш, судячи з переглянутих нами його публікацій, етерів і блогів, є відвертим, щирим і переконаним ворогом нашої з вами, кобищанці, України. Чи варто вірити у його «пророцтва»? На наш погляд, ні, оскільки постійні туманні натяки шамана від політики на «всьо пропало», перевірці не підлягають.

Народився політолог 1977 року у Києві і ковбасу по 2.20 навряд чи пам'ятає. Але, як це не дивно, її незнищимим общепітовським духом просякнута уся його «полум'яна» публіцистика. Можна було б, звісно, вийти на первинні спонуки, які сформували у випускникові солідної київської «Драгоманки» 2000 року, викладачеві історії і правознавства агресивну українофобію і неприховану ностальгію за совком. Ліньки. Ми схиляємося до думки, що тут має місце елементарний кар'єрний розрахунок – починав Женя дисидентом, коли довелося новий 2001 рік зустріти комендантом наметового містечка на Майдані Незалежності в ході акції «Україна без Кучми!». Підхопивши на холоді революційний вірус, пристав до демагогів з СПУ. Не на жарт захворів лівацтвом, тому вихід з лав соціалістів у 2008 році вже сформованих антиукраїнських переконань не похитнув. Не радимо глибше знайомитися з творчістю політолога, бо якщо не виявиться під рукою другого тому «Русско-украинского словаря»…

До чого наш наїзд на імена? А ви порахуйте, шановні телеглядачі, експертів, політологів, коментаторів, оглядачів і аналітиків, котрих бачите наразі лише упродовж одного дня на телеекранах. І це – ще ж не березневий 2019 року вечір! Тому звертаємо увагу на одного з них.

Певно, хтось симпатизує поглядам Євгена Васильовича і йому особисто, але на нетверезу голову можна навіть і Рабиновича уявити президентом. Знайте, нешановні симпатики Філіндаша, ви – у п'ятій колоні.

Автор «Хрещеного батька» Маріо Пьюзо про нашого Філіндаша: «Війни не уникнути, і той, хто першим запропонує тобі почати перемовини з ворогом, і є зрадником».

Вадим Демиденко

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35