Репортажі з-за Кобищанських парканів: тонна локшини на квадратний метр електорату

ПОЛТАВА
28.08.2018, 14:14

Репортаж 37: тонна локшини на квадратний метр електорату

      Технологія «бла-бла-бла» − найефективніший механізм завоювання довіри народних мас сучасними вождями. Вождями-популістами – довіри плебсу. Державними мужами – прихильності субсидійного болота. Самодостатня, освічена людина з тверезим, помірковано-скептичним поглядом на життя та явища (така, як ми – кобищанці) на подібні розводи не поведеться, оскільки точно знає, що найгучніше гуде порожня діжка.

Доводиться спростовувати висновок, здається, нідерландських вчених, буцімто в голові лише кожного двадцять п'ятого землянина триває безкінечна чужа розмова. Український досвід свідчить, що наші голови набагато гостинніші – чужі голоси бубонять у обох півкулях щонайменше 23-х відсотків електорального мозку (рейтинг лідерки «Батьківщини» у останньому опитуванні).Ми навіть знаємо, якою мовою бубонять і за чиї гроші.

Післявідпускний, помітно відпочилий Генпрокурор Юрій Віталійович Луценко першим з'явився перед очима спраглого на хоч би якусь плітку політикуму. З відпрацьованою на засмаглому обличчі міною утаємниченого в усе на світі (пан Луценко знав, що Манафорта посадять на 80 років, ще до отримання останнім $60 млн від Ахмєтова!) наш Генеральний за цієї з'яви на публіку окреслив параметри нещадної боротьби з вітчизняною митницею. Все, гайка корумпованим! Мовляв, ховайтеся, любі друзі а) в.о. Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Васильович Продан, б) перший заступник Голови ДФС України Сергій Васильович Білан, в) в.о. заступника Голови ДФС Євген Євгенійович Бамбізов, г) в.о. заступника Голови ДФС Віктор Броніславович Кривіцький, я іду шукати.

От тільки нам зі своїх місцевих відпускних левад здається, що Юрій Віталійович на Різницьку ще не повернувся – чи все ще мружиться на гладінь італійської перлини озерця Комо, чи витає у мареві бризок Індійського океану на Сейшелах. Жодних зауваг до курортних адрес – кожен має право будь-де просадити свої кровні, хоч би й на дачі під Кротенками.

Але – як бути з оцією, не «бла-бла-бла» арифметикою:

- за два роки НАЗК через брак ресурсів (заробітна платня головного клерка Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Мангула у квітні п.р. суттєво не дотягла до сотні і склала 96 тисяч 527 грн.) перевірила… 244 е-декларації владного істеблішменту, затверджено 39, підозру у порушенні висловлено чотирьом декларантам;

- аби визначити, чи підпадає керівництво Адміністрації президента під дію Закону «Про запобігання корупції», НАЗК потрібні «додаткові заходи»;

- цапом-відбувайлом за усі діяння зграї ПР призначено одного (!), наразі сидячого до 7 жовтня, С. Єфремова;

- за $800 щоденного відкату поліціянтам за «білєт» з однієї помпи нелегали перекопали увесь волинсько-рівненсько-житомирський бурштиновий клондайк Північного Прибілорусся, перетворивши пейзаж на пост апокаліптичне видиво.

Еt cetera.

Як запевнив нас «практично найефективніший», за його власною оцінкою, народний депутат Сергій Каплін (одна транспортно-тарифна перемога у Полтаві за масштабом піару тягне на соціальний державний переворот!), він здатен посадити «вільного профспілкового стрільця» Михайла Волинця за один стіл з головою ФПУ Григорієм Осовим! Хоча, знаєте, можливо й посадить. Тільки ця посадка ні гріє, ні знобить загнічених земними клопотами абсолютно байдужих до соціального подвигу пана Капліна спілчан.

«До кінця року сотні трудових колективів оберуть своїх делегатів до Національної ради людей праці: будуть проведені праймеріз у великих колективах та цілих профспілках, школах, лікарнях і …» бла-бла-бла.

«Як співголова Нацради та керівник Комітету, докладу усіх зусиль аби вона відбулася на зразок Австрійської палати робітників і службовців», − лякає нас Сергій Миколайович явним бажанням долучитися до охочих відвідати Австрію. Радимо нашому соціал-демократу не швидити і дочекатися весілля з привабливішою вершковою нареченою ніж пані Кнайсль , з якою вже не гріх буде й нашому козакові зселфитися. А, з іншого боку, зважаючи на нелюдську агресію і жадобу до чужого сусідньої Блідої Молі, Сергію Миколайовичу слід і поквапитися – може статися, що й ця австрійська талія вже буде прихвачена.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18