Режим Асада відновлює дипвідносини з саудитами, – The Wall Street Journal

СВІТ
24 березня, 18:25
Режим Асада відновлює дипвідносини з саудитами, – The Wall Street Journal
Фото: Google

Ер-Ріяд і Дамаск наближаються до укладання угоди про відновлення зв'язків після перемовин, посередником у яких виступила... Москва.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у дипломатичних колах РФ та Саудівської Аравії оприлюднило авторитетне видання "The Wall Street Journal", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що саудівські та сирійські чиновники одночасно звернулися до кремлівського режиму з метою допомогти відновити їм двосторонні дипломатичні відносини.

В Ер-Ріяді, Дамаску, а також Москві, Пекіні й Тегерані назвали цю подію не інакше, як "зрушенням у геополітиці Близького Сходу", де вплив Вашинґтона фактично тане на очах.

Західні аналітики попереджають, у разі, якщо все ж таки буде досягнуто згоди між Садівською Аравією та Сирією, людожерський прокремлівськи режим Башара аль-Асада почне стрімке повернення на міжнародну арену, вдаривши по репутації США.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Пекін посилює власний геополітичний вплив в Азії, де крім Астани, Бішкека, Улан-Батора і Пхеньяна взято під китайське крило ще й Тегеран.

Читайте також:
Війна
Тегеран і Кабул офіційно не воюють один проти одного, хоча нещодавні події на кордоні двох південноазійських країн свідчать про зворотне.
28 травня, 18:56
Війна
На державному афґансько-іранському кордоні вже кілька годин поспіль триває перестрілка, рух "Талібан" почав операцію проти режиму аятол.
27 травня, 19:35
Світ
Представники уряду Об'єднаних Арабських Еміратів взяли участь у святкуванні 75-річчя з дня окупації сіоністами палестинських земель.
06 травня, 17:17
Історія
Зі шкільних підручників нам втовкмачують про державу Шумер, яке мало власне військо. Насправді все просто і складно водночас.
15 квітня, 22:02
Політика
Прокитайський авторитрний військово-релігійний режим у Тегерані не зчується, як синьо-жовті прапори майорітимуть на березі Перської затоки.
10 квітня, 19:16
Світ
Наближені до ліванського угруповання "Гізбулла" сили відновили ракетний терор проти Ізраїлю, випробовуючи на міць "Залізний купол".
06 квітня, 16:21