Режим Рахмона свідомо виганяє таджицьку молодь на московію

СВІТ
29 березня, 08:21
Режим Рахмона свідомо виганяє таджицьку молодь на московію

Кремль влаштовує ситуація, коли мільйони бідняків із Душанбе, Хороґа і Куляба будуть батрачити у РФ. Це призведе до етнічного конфлікту.

Доволі показовими доказами слугують статистичні відомості від неурядової соціологічної агенції «Демоскоп». З'ясувалося, що торік рівень міграції до столиці країни-агресора встановив черговий рекорд — вихідці із Таджикистану займають першу сходинку із 75%.

Починаючи від літа 2021 року кількість таджиків збільшилась на +36% (143,4 тисячі осіб), а вже наступного 2022 року — ще на 47% (186,6 тисячі осіб). Коронавірусна пандемія із карантинними обмеженнями ніяк не вплинула на пожвавлення міграційних потоків, адже узурпатор Емомалі Рахмон воліє зменшити кількість населення у країні.

Демографічна ситуація у найбіднішій колишній совєцькій республіці справді не залишає тамтешньому населенню особливого вибору: або скніти у злиднях на батьківщині, або тікати світ за очі у пошуках щастя. Молодь з подачі режиму Рахмона обирає саме другий варіант.

1989 року населення Таджикистану становило 5,1 мільйона осіб, а 2023 року — вже 10,3 мільйона осіб; тобто приріст населення щороку на рівні 200 тисяч осіб. При цьому подушний ВВП у країні — $900-1000 (це рівень Південного Судану, Ефіопії, Кенії, звідки також масово тікають люди).

У таджицьких баїв (начальства) просто немає іншого виходу, як сприяти еміграції агресивної частини суспільства в особі чоловіків віком від 18 до 45 років. Інакше вона на живильному субстраті злиднів та радикального ісламізму встановить владу подібно до талібів у сусідньому Афґаністані.

«Молодий та перспективний» 71-річний Рахмон у керма держави беззмінно від 1994 року, і зрозуміло, що нічого у Таджикистані він міняти збирається. Маючи підтримку путіна, таджицький лідер продовжить курс на витіснення молоді за кордон, перш за все до РФ.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що імпортозаміщення у демографічному вимірі остаточно перетворює майбутню постросію на «плавильний котел». У ньому немає місця слов'янству чи фіно-угоризму, натомість вдосталь казематів від безрідних космополітів.

Читайте також:
Світ
Політика інтегрального мультикультуралізму дає свої плоди. Старий світ більше не буде таким, яким його знали досі, там відсутній дух Європи.
29 квітня, 12:34
Політика
У ресурсної федерації немає майбутнього, це вже очевидно, хоч до її розвалу шлях не близький. На жаль, Україна проллє ще вдосталь крові...
04 січня, 13:36
Світ
Колона вирішила вийти напередодні візиту до Мексики держсекретаря США Ентоні Блінкена.
25.12.2023, 18:35
Світ
Здійснений за підтримки російських терористів цьогорічний військовий переворот у Ніамеї повпливав на поточні зміни у складі населення.
28.08.2023, 16:00
Світ
Польща попередила про загрозу провокації з боку Білорусі та потенційну небезпеку, яку представляє в цій країні група найманців вагнера.
11.08.2023, 10:35
Світ
В уряді Беньяміна Нетаньягу вирішили прийняти у себе росіян і білорусів, надавши громадянство за спрощеною процедурою.
30.05.2023, 16:01