Услід за узбеками Кремль мобілізував таджиків

СВІТ
13 серпня, 19:06
Услід за узбеками Кремль мобілізував таджиків
Фото: Yeni Şafak

Приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють у лавах армії держави-агресорки.

Про це нині (13.VIII.) під час пресконференції заявив міністр внутрішніх справ середньоазійської республіки Рамазон Рахімзода, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

На зустрічі з таджицькими журналістами у Душанбе урядовець наголосив на тому, що навіть дані про 100 мобілізованих – применшені, насправді ж чисельність може виявитися більшою.

Доволі прикметно, що в'язні були відряджені на український фронт не у складі горезвісного терористичного угруповання ПВК "Вагнер", але у спеціальні армійські загони "Шторм-Z".

Утім міністр Рахімзода пояснив, що Москва відмовляється надавати Лушанбе владі будь-які відомості про насильно мобілізованих таджиків, хоча наявні двосторонні угоди між країнами зобов'язують робити це.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що поки росіяни "м'ясними загонами" штурмують українські позиції на Куп'янсько-Лиманському напрямку, у них вдома запанували чужинці.

Читайте також:
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28 листопада, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03