Режим Сатаньягу роками залякував Міжнародний кримінальний суд — The Guardian

СВІТ
30 травня, 12:31
Режим Сатаньягу роками залякував Міжнародний кримінальний суд — The Guardian
Фото: The Guardian

Шпигунство, хакерство та переслідування. Саме такі дії вчиняла глобальна сіоністська агентура проти інакодумців у чорних мантіях у Ґаазі.

Результатами приголомшливого журналістського розслідування, яке тривало понад 9 років поділилося британське видання The Guardian. Як вдалося з'ясувати, ізраїльський режим на чолі із Біньяміном Нетаньягу прагнув завадити викриттю правди про злочини в окупованій Палестині.

Нова хвиля нападу сіоністів на Міжнародний кримінальний суд у Ґаазі сталася відразу по тому, як головний прокурор Карім Хан оголосив, що домагатиметься видачі ордерів на арешт лідерів Ізраїлю та ХАМАС за скоєне. І якщо одним терористам байдуже на порожні заяви, то інші вдалися до дискредитації.

Спеціальні служби «Шин Бет», «Аман» і «Загін 8200», за минулі 9 років здійснювали стеження за посадовцями МКС, перехоплюючи повідомлення, щоби наперед дізнатися про дії суду. Це стеження поширювалося і на попередницю Хана, — Фату Бенсуду, — яка нібито стикалася із погрозами та особистим залякуванням, організованим директором «Моссаду» Йоссі Коеном.

Згідно із висновками журналістів-розслідувачів, безпосереднім керуванням указаних дій займався (і займається до тепер — прим. ред.) українофоб і палестиноненависник Нетаньягу. Ізраїльський прем'єр розглядає розслідування МКС як серйозну загрозу для себе особисто, як і його бізнес-партнер із кремлівського бункера.

Стеження за Карімом Ханом і його колегами включає злом електронної пошти та моніторинг телефонних дзвінків від палестинських неурядових організацій, які надавали докази МКС. Окрім того, ізраїльський режим проводить таємні зустрічі із деякими чиновниками МКС для оскарження юрисдикції суду та перешкоджання розслідування.

Уряд США, особливо за адміністрації президента Дональда Трампа, підтримав кампанію Нетаньягу проти Ґаазького трибуналу. Ця співпраця включала економічні санкції та візові обмеження проти посадових осіб МКС, спрямовані на підрив їхніх розслідувань воєнних злочинів на Святій Землі, особливо після 7.X.2023.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла, що чинний прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.

Читайте також:
Політика
Лише на дві сумочки Dior Ільницька витратила понад пів мільйона гривень
18 червня, 18:45
Війна
Декілька місяців тому власник орбітальних супутників заборонив Силам оборони України переглядати терени РФ. Ворогу навпаки все дозволено.
27 травня, 19:27
Політика
Українські нардепи, судді, прокурори у відставці та дубайське майно на десятки мільйонів доларів
15 травня, 10:02
Політика
У соціальних мережах Президентові України приписують різноманітні багатства. Та чи так це насправді, як запевняють різні критики?
15 квітня, 12:34
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32
Кримінал
Агента російський спеціальних служб викрили у Миколаївській області. Ворожий шпигун зумів стати оперуповноваженим Національної поліції.
23.11.2023, 12:14