РФ готує нові диверсії в Європі — Financial Times

ВІЙНА
06 травня, 12:23
РФ готує нові диверсії в Європі — Financial Times
Фото: Financial Times

Спеціальні служби низки європейських країн готуються до відсічі. Кремль має намір влаштувати криваві провокації на континенті.

Такі відомості із посиланням на власні джерела у розвідках Німеччини, Швеції, Франції та Великої Британії оприлюднило видання Financial Times. Розгалужена кремлівська агентура десятиліттями використовувала різні методи інфільтрації своїх терористів, вербуючи пересічних європейців.

З'ясувалося, що московити замислили вчинити серію актів насильства, терору і диверсій на всьому континенті, оскільки взято курс на постійний конфлікт із Заходом. Це типова тактика кремлівських бункерних диктаторів.

Як повідомили неназвані співробітники розвідслужб низки країн Європи, ворог вже почав активніше готувати вибухи, підпали та заподіяння шкоди інфраструктурі. Мета Москви — масова загибель мирних жителів, у чому потім звинуватять... українців!

Хоча агенти Кремля мають довгу історію подібних операцій — і минулими роками здійснювали спорадичні атаки в Європі — з'являються нові свідчення більш агресивних і узгоджених зусиль. Ворог планує підірвати згуртовану єдність європейців.

«Ми вважаємо, що ризик диверсій, контрольованих державою-загарбником, значно зростає. Вживаємо всіх профілактичних заходів», — заявив керівник внутрішньої розвідки Німеччини пан Томас Гальденванґ.

Наразі РФ, здається, почувається комфортно, проводячи операції на європейській землі «[із] високим потенціалом збитків», заявив він на конференції з безпеки. Німці для московитів знову опинилися у стані потенційного ворога.

«Очевидний висновок у тому, що активність росії справді зросла... Не можна сказати, це відображенням факту, що росіяни вкладають ще більше ресурсів; чи стають вони більш недбалими та їх ловлять; або ж західна контррозвідка просто стала краще виявляти й припиняти подібне... Що б це не було, відбувається багато всього», — заявив старший науковий співробітник аналітичного центру «Chatham House» пан Кейр Джайлс.

Один зі співробітників розвідки сказав, що диверсійні зусилля Кремля не слід розглядати як щось окреме від інших операцій. Власне, активізація діяльності московитів відображає особисте прагнення путіна чинити максимальний тиск «по всьому фронту».

За його словами, наразі бункерний дід почувається «натхненним» і прагнутиме якнайсильніше натиснути на Європу за багатьма напрямами: дезінформацією, саботажем, хакерськими атаками тощо. Агресія з боку російської розвідки, що зросла, також показує бажання керівників шпигунської мережі країни знову заявити про себе після найсерйознішої невдачі від часів розпаду СССР.

У зв'язку з активізацією операцій РФ служби безпеки в Європі перебувають у стані підвищеної готовності до загроз і намагаються виявити цілі, які вони могли проґавити. Такого «добра» по той бік українського західного кордону вистачає.

Наприклад, виникли питання щодо поки що незрозумілого вибуху на заводі боєприпасів «BAE Systems» у Вельсі, який постачає снаряди Силам оборони України. Минулої п'ятниці на заводі у Берліні, що належить збройовій компанії «Diehl», яка також постачає зброю Україні, спалахнула сильна пожежа, вірогідно, вчинена агентами РФ.

«Як завжди у випадку із росією, не варто шукати єдиного пояснення того, чому вони щось роблять. Завжди є поєднання кількох причин... Ці точкові атаки, які ми бачили досі, звичайно, спрямовані на створення заворушень, але вони також можуть використовуватися для дезінформації. А ще РФ навчається під час цих атак, якщо хоче по-справжньому іммобілізувати Європу... Це свого роду криваве тренування», — додає Кейр Джайлз.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що британський уряд радить своїм громадянам утриматися від поїздок в Україну. У порівнянні з ранішими повідомленням було пом'якшено рекомендації ще для чотирьох областей.

Читайте також:
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53