РФ хоче тримати у напрузі наш північний кордон

Опінії
29 травня, 20:41
РФ хоче тримати у напрузі наш північний кордон
Фото: Facebook

Боротьба проти диверсантів – дуже тяжка робота. Росіяни це знають, тому продовжують відвертати нашу увагу від Сходу і Півдня.

Народний депутат України VIII скликання

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Москва перекинула елітні частини, з двох бригад спецназу, на кордон з Чернігівською та Сумською областями. Перекинула з гарячого театру бойових дій.

Правда, було цікаво знати – чому? В Інституті вивчення війни, у принципі, притомна організація, цього разу чомусь видали вельми неправильну трактовку подій.

Тамтешні експерти переконані, РФ хоче тримати в напрузі наш північний кордон, щоби відволікати наші ресурси. Та насправді головна мотивація саме закидати спецназ у цей регіон в іншому.

Мета очевидна – боротися із запусками БПЛА по російським стратегічним об'єктам: аеродромам такої ненависної нам ракетно-бомбардувальної авіації, командним пунктам тощо. Не виключено, що нещодавня атака дронів на Кремль теж тут зіграла роль.

(Хоча до кінця не відомо, хто автор цього перфомансу. І чи взагалі це були українці, перекидання спецназу в цей відносно спокійний регіон з найгарячішого – про щось та говорить мені).

Спецназ натренований для того, щоби діяти в тилу противника.

Брянщина і Чернігівщина – ідеальний для цього театр воєнних дій, лісів і боліт там багато. Водночас вона знаходиться найближче до більшості бажаних цілей для українських ударних дронів.

Тож російська спецура може становити серйозну загрозу для наших військ у тому районі, організовуючи таємні місця свого базування, мережу секретів, взаємодіючи з місцевою агентурою. Перш за все, – із метою полювати за нашими безпілотчиками.

Сподіваюся, наше командування направить туди додаткові сили. З боротьбою проти ДРГ прекрасно справляться частини, котрі зараз "відпочивають" у тилу – відновлюються та доукомплектовуються.

Полювання за диверсантами – це не те що не обтяжливо для фронтовиків, а взагалі корисно. Я ще до великої війни бував на Чернігівщині на славнозвісному хуторі Обирок, тож відповідально скажу, що це хороший курортний регіон.

Читайте також:
Кримінал
Шанувальники "великої" російської культури, борці за збереження "язика" і традицій завжди у перших лавах колаборантів і зрадників.
16 червня, 20:42
Кримінал
Народна депутатка із фракції "Слуга народу" навмисно викладає кадри із бойовою технікою наших захисників на одному з відтинків фронту.
12 червня, 16:00
Війна
Країна-агресор продовжує пожинати плоди химерних дій свого вищого військово-політичного керівництва на чолі з кремлівським бункерним щуром.
10 травня, 20:33
Світ
Російські каральні органи шукають підпалювачів релейних шаф на перегоні Покровськ-Анісовка в Енґельському районі Саратовської області.
10 травня, 17:09
Війна
Літак знаходився на майданчику авіаційної техніки, призначеної для ремонту та модернізації.
09 травня, 12:51
Війна
В результаті вдалої диверсії перекинувся потяг із нафтопродуктами
01 травня, 13:05