РФ «кинула» Ґватемалу на гроші, не доставивши обіцяну вакцину

СВІТ
30 червня, 10:34
РФ «кинула» Ґватемалу на гроші, не доставивши обіцяну вакцину
Фото: Devex

Кремлівський "залізний щур" знову всіх переграв, вкотре занапастивши й так погану міжнародну репутацію Росії.

Про це свідчить заява міністра охорони здоров'я Ґватемали Амелії Флорес оприлюднена у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон"

За її словами, урядовий Російський фонд прямих інвестицій, який займається маркетинґовою кампанією з пропаґанди "Спутнику V" за кордоном, у домовлений 20-денний строк не доставив препарат до центральноамериканської країни для завершення вакцинації тамтешнього населення.

Станом на цю мить Ґватемала отримала від РФ менше ніж 2% (150 тисяч доз) з усієї замовленої ще у квітні 2021 року партії вказаного медичного препарату.

У зв'язку з цим Амелія Флорес від імені уряду своєї країни звернулася до Кремля негайно повернути кошти, сплачені за "Спутник V" – 80 мільйонів доларів США за 8 мільйонів доз.

За даними міністерства охорони здоров'я Ґватемали, кількість нових заражень COVID-19 на сьогодні у країні досягла найвищого рівня за весь час пандемії.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", в окуповану росіянами Абхазію завезли небезпечну для людського здоров'я псевдовакцину "Спутник V".

вибір редакції
Читайте також:
Невідомий громадянин України вимагав від влади Карлівської громади допомогти йому з отриманням земельної ділянки.
14:03
Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.
30 листопада, 08:09
Спільна новітня розробка корпорації "Ростех" і Дослідно-конструкторського бюро Сухого виявилася картонною імітацією бойового літака.
15 листопада, 14:09
Не шановний "ґаранте" української Конституції, Ваша команда вкотре Вас підставляє. Проведіть, нарешті, кадрові чистки!
03 листопада, 13:39
До одних вона приходить раніше, до інших трохи пізніше...
02 листопада, 17:55
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48