РФ випробовує в Балтійському морі субмарину, побудова якої тривала 16 років
Планують перевірити роботу систем навігації та зв’язку, гідроакустичний комплекс
Російське кораблебудівне підприємство "Адмиралтейские верфи", розташоване в Санкт-Петербурзі, почало перший етап заводських ходових випробувань дизель-електричного підводного човна Б-586 "Кронштадт", що належить до проекту 677.
Під час цих випробувань росіяни планують перевірити роботу систем навігації та зв’язку, гідроакустичний комплекс та роботи силової установки субмарини "Кронштадт", тести мають завершитись наприкінці грудня 2021 року.
Такий повільний темп робіт був пов’язаний з тим, що ВМФ РФ проводив дослідну експлуатацію головної субмарини проекту 677, що отримала назву Б-585 "Санкт-Петербург", результати якої були використані не лише для добудови підводного човна "Кронштадт", але й також – для добудови наступної в серії субмарини Б-587 "Великие Луки".
Командування ВМФ РФ у 2017 році планувало, що до кінця 2021 року уже матиме в свою обидва серійні підводні кораблі проекту 677 - Б-586 "Кронштадт" та Б-587 "Великие Луки", але цей план втілено не було. Загалом росіяни планують збудувати мінімум шість серійних підводних човнів проекту 677, коли цей план буде втілено – точних строків наразі нема.