Річниця створення ДУК ПС – 9 років незламної боротьби за Україну

ВІЙНА
17.07.2023, 19:03
Річниця створення ДУК ПС – 9 років незламної боротьби за Україну

17 липня 2014 року націоналісти сформували власний фронтовий підрозділ, який продовжує воювати на Сході, але вже у нових умовах.

Рівно 9 років тому було утворено легендарну мілітарну формацію ДУК ПС – Добровольчий Український Корпус "Правий сектор".

До її лав увійшли ветерани націоналістичного руху, групи вуличних штурмовиків, учасники правого підпілля та Революції Гідності.

Вони одними з перших відправились на Схід України з метою придушення збройної інтервенції кацапських гастролерів та диверсійних груп ФСБ.

Упродовж АТО/ООС бійці ДУК ПС пройшли через найважчі бої за український Схід, не складаючи зброї увійшли у температурну коловерть повномасштабної війни.

Без перебільшення, за ці роки, що минули, у ДУК ПС було багато як переможних боїв, так і гідних поразок, але, як казав класик: «Життя триває, точиться війна».

Вітаємо усіх причетних із вікопомною датою! Честь.
Річниця створення ДУК ПС – 9 років незламної боротьби за Україну_1
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
Львів'янин, широта душі якого не знала меж. Українець, якому доля судила виявити справжню мужність козака-характерника до останнього подиху.
15 березня, 15:30
Війна
Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу
14 березня, 10:35
Війна
Білорус приїхав влітку 2016 року, як доброволець доєднався до полку «Азов», аби допомагати українцям у боротьбі з російським вторгненням.
02 лютого, 16:17
Війна
Уже 10-й рік Україна у борні за волю й державність проти східного сусіда. Ця війна породила чимало Героїв, серед яких і наш земляк.
25 січня, 12:31
Опінії
Маємо знати та поширювати інформацію про наших Героїв-захисників. Тільки так загартовуватимуться наступні покоління.
04.09.2023, 18:35
Опінії
Кожен день наші козаки роблять усе, щоби свята Українська земля була очищена від російських окупантів. Раз і назавжди!
31.08.2023, 18:35