Родина Шойгу за рік збагатилася на понад 40 млн доларів

СВІТ
28.06.2021, 07:01
С. Шойгу і його доньки
С. Шойгу і його доньки
Фото: Google

3 мільярди рублів — стільки заробили у 2020 році родичі міністра оборони РФ і №1 у передвиборчому списку партії "Єдина Росія" Сєргєя Шойгу.

Відповідну інформацію оприлюднило видання "Открытые медиа", посилаючися на власне розслідування бізнес-схем дружини, сестри та доньок соратника кремлівського "залізного щура".

Зазначається, що родичам тувинського генерала Шойгу вдалося орґанізувати стабільний багатомільярдний бізнес користуючися безпосередньо з російського бюджету і завдяки низці урядових контактів.

Найчастіше розслідувачі згадують проєкти, ініційовані молодшою донькою — 30-річною Ксєнією Шойгу, — спільно з олігархами з оточення президента Владіміра Путіна: Гєннадієм Тімченком, Дмітрієм Босовим, Вагітом Алєкпєровим, Дмітрієм Коновим і Віктором Золотовим.

У матеріалі також перераховується і значний перелік об'єктів нерухомості сім'ї міністра оборони РФ, у тому числі ті, які родичі Шойгу нещодавно продали бізнес-партнерам.

Варто зауважити, що самого тувинського генерала неодноразово називали одним із головних наступників Путіна, адже він має стабільно високий рейтинґ популярності серед росіян, чому сприяли воєнні кампанії в Україні та Сирії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на 69-му році життя від коронавірусу померла депутат Державної Думи РФ від Республіки Тива Ларіса Шойгу.

Читайте також:
Розслідується продажу ПАТ «Ukrainian chemical products» (раніше – «Кримський Титан») російській компанії «Русский титан».
20 січня, 19:35
Одним - мільярдні прибутки, іншим - бустерну дозу...
18 січня, 13:22
Канадський інвестор звинувачує олігарха у здирництві
13 січня, 17:05
Американську економіку контролюють кілька найбагатших сімей, які вирішують, кому і для чого уряд має виділяти гроші під час пандемії.
31.12.2021, 09:51
Основа для набуття громадянства - нащадок сефардських євреїв
20.12.2021, 12:47
Українські діти не отримають грошей від надр, привласнених незаконним шляхом олігархом Ігорем Коломойським.
02.12.2021, 10:32