Родина Шойгу за рік збагатилася на понад 40 млн доларів

СВІТ
28.06.2021, 07:01
С. Шойгу і його доньки
С. Шойгу і його доньки
Фото: Google

3 мільярди рублів — стільки заробили у 2020 році родичі міністра оборони РФ і №1 у передвиборчому списку партії "Єдина Росія" Сєргєя Шойгу.

Відповідну інформацію оприлюднило видання "Открытые медиа", посилаючися на власне розслідування бізнес-схем дружини, сестри та доньок соратника кремлівського "залізного щура".

Зазначається, що родичам тувинського генерала Шойгу вдалося орґанізувати стабільний багатомільярдний бізнес користуючися безпосередньо з російського бюджету і завдяки низці урядових контактів.

Найчастіше розслідувачі згадують проєкти, ініційовані молодшою донькою — 30-річною Ксєнією Шойгу, — спільно з олігархами з оточення президента Владіміра Путіна: Гєннадієм Тімченком, Дмітрієм Босовим, Вагітом Алєкпєровим, Дмітрієм Коновим і Віктором Золотовим.

У матеріалі також перераховується і значний перелік об'єктів нерухомості сім'ї міністра оборони РФ, у тому числі ті, які родичі Шойгу нещодавно продали бізнес-партнерам.

Варто зауважити, що самого тувинського генерала неодноразово називали одним із головних наступників Путіна, адже він має стабільно високий рейтинґ популярності серед росіян, чому сприяли воєнні кампанії в Україні та Сирії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на 69-му році життя від коронавірусу померла депутат Державної Думи РФ від Республіки Тива Ларіса Шойгу.

Читайте також:
Політика
Українці просять Ріната Ахметова та ДТЕК виїхати з України і не повертатися
20 листопада, 11:27
Політика
Суд арештував активи Бабакова, Гінера та Воєводіна
16 листопада, 18:47
Кримінал
А можна їх обміняти на полонених українців ?
02 листопада, 17:47
Світ
Це зроблено для того, щоб він міг підтримувати розкішний спосіб життя
30 жовтня, 16:12
Політика
Укртатнафта Коломойського-Ярославського може недоплатити в бюджет 2 млрд грн
24 вересня, 16:05
Політика
ЗМІ повідомили про обшук у Коломойського
18 вересня, 16:05