Родині полеглого воїна Сергія Міщенка з Полтавщини вручили державну нагороду

ВІЙНА
28.10.2023, 09:27
Родині полеглого воїна Сергія Міщенка з Полтавщини вручили державну нагороду
Фото: Останній Бастіон

Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті...

Глава держави передав «Золоту Зірку» рідним молодшого сержанта Сергія Міщенка, який у боях з російським агресором особисто знищив велику кількість броньованої техніки з особовим складом противника.

За заслуги в боях з агресором сержант був нагороджений орденом «За мужність» І-ІІІ ступенів, а також відзнакою Президента України «Хрест бойових заслуг».

Під час бою та обстрілу з ворожих танків позицій зведеного взводу 1 грудня 2022 року на Луганщині Сергій Міщенко зазнав смертельного поранення.

Нагадаємо, що протитанкіст Сергій Міщенко воював у 87 протитанковому дивізіоні 45 окремої артилерійської бригади. На його рахунку 35 одиниць знищеної ворожої техніки. 7 з них, зокрема й 4 ворожі танки, воїн ліквідував впродовж одного бою.

Головний сержант з позивним «Бугор» воював з перших днів повномасштабної війни. Сергій Міщенко встиг повоювати за Київ, брав участь у боях під Барвінково, Вірнопіллям, Бражківкою, відбивав ворожі напади на Харківщині.

Сергій Міщенко народився 21 травня 1974 року у м. Зіньків. Закінчив Проценківську середню школу, з 1991 по 1993 роки проходив службу у Національній гвардії України у Кривому Розі.

За освітою Сергій Міщенко — юрист. Після служби в лавах армії деякий час працював у Опішнянському підрозділі міліції. Займався підприємницькою діяльністю та будівництвом, мав власну бригаду будівельників.

Сергій Міщенко мав шестеро діточок: 4 донечки і 2 сини, однак боронив Україну з першого дня повномасштабного вторгнення московії. За 4 дні до загибелі незламний воїн став повним кавалером ордена «За мужність».

На його особистому рахунку — 26 броньованих цілей противника. Серед них: 14 танків, 5 БТР, 6 БМП і 1 БРДМ з радіолокаційним обладнанням. А також 1 РСЗВ БМ-21 «Град», 3 КАМАЗи з живою силою ворога і боєкомплектом, 1 вантажівка Урал з живою силою і майном противника, УАЗ та 1 склад з боєкомплектом.

Сергій Міщенко був легендою за життя, залишається героєм і після смерті. З перших днів він брав участь у запеклих боях під Барвінково, Вірнопіллям, Бражківкою, відбивав ворожі напади на Харківщині.

Світла пам'ять, шана і слава Герою!
Читайте також:
Війна
Генштаб заявив про черговий удар по С-300 та С-400
12 червня, 15:42
Війна
Ця атака - планова робота української розвідки та успішне застосування удосконалених вітчизняних засобів
08 червня, 12:41
Історія
25 тисяч українських жовнірів змусили відступити 100-тисячну польську армаду на Захід. Усе могло б бути інакше, якби не технічні нюанси...
07 червня, 13:41
Війна
Спецпідрозділ ГУР зміг завдати руйнівного вогневого ураження після прориву лінії оборонних загороджень окупантів у чорноморській акваторії
06 червня, 11:50
Війна
Наразі точність ураження цілей дорозвідується.
31 травня, 10:17
Війна
За попередніми даними, знищено два швидкісних транспортно-десантних катери КС-701 «Тунець»
30 травня, 10:30