російська армія влаштувала чергове самогубство

ВІЙНА
13 лютого, 12:03
російська армія влаштувала чергове самогубство

Це вже, навіть, не руська рулетка

Я так розумію, що росіянам дуже кортить перейменувати Вугледар у Чорнобаївку, судячи зі всього, вони просто жити без цього топоніму не можуть, причому, буквально, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на Главком.

російська армія влаштувала чергове самогубство_1

Я не знаю, хто там командує російським угрупуванням на Вугледарському напрямку, але робить він те, якось «по-дебільному».

Чергову автоколону росіян в селі Микільське, з боку якого вони продовжують намагатися прорватися у Вугледар, з боєприпасами та особовим складом українська артилерія рознесла на друзки десь 12-13 вантажівок. Було розбито та спалено вщент, ще пара одиниць ББМ додатково, як-то кажуть, «згоріла по місцю». Кількість 200 росіян - уточнюється.

Інформація зі слів Констянтина Машовця, координатора групи "Інформаційний спротив".

Читайте також:
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24 травня, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12 травня, 19:24
Війна
На Східному фронті триває запекла борня українських захисників проти російських загарбників, які продовжують здійснювати "м'ясні штурми".
09 травня, 19:34
Війна
Вище військово-політичне командування російських окупантів планує вчергове наступати на Півдні Донецької області, захопивши Вугледар.
23 квітня, 18:23
Війна
Спостереження з передових шанців Східного фронту, де години стають вічністю від постійних і лунких розривів полум'яних "кабанів".
27 березня, 16:01
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ запровадив суворі обмеження у захопленій торік Сіверськодонецькій агломерації.
23 березня, 18:46