Російська — друга державна: вірменські окупанти вирішили догодити Кремлю

СВІТ
18 лютого, 13:14
Російська — друга державна: вірменські окупанти вирішили догодити Кремлю
Фото: Verelq News

Окупаційна адміністрація Нагірного Карабаху, де з осені 2020 року перебувають "миротворці" РФ, надасть російській мові офіційного статусу.

Відповідний законопроєкт за поданням так званого "президента Арцаху" Араїка Арутюняна оприлюднили на сайті парламенту самопроголошеної бунтівної республіки.

Документ передбачає ведення діловодства на непідконтрольній Азербайджану території Карабаху одразу двома мовами: вірменською і російською.

Рівночасно зміни запровадять в освіті, науці та культурі — підручники, довідники, преса, науково-методична й науково-популярна література відтепер мають також друкуватися двома мовами.

«Надання російській статусу другої державної мови зумовлено необхідністю формування нового порядку денного. Ми врахували поточні та минулі наші історико-культурні, військові, економічні відносини між Арцахом і Росією. Слід наголосити, що для багатьох мешканців нашої республіки російська не тільки не чужа мова, вона майже рідна», — стверджує Араїк Арутюнян.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Синод Грузинської Православної Церкви вимагає від влади Азербайджану повернути Грузії її релігійну спадщину – монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі.

Читайте також:
Небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.
21 квітня, 08:59
Адміністрація так званої "Республіки Арцах" звернулася до Організації об'єднаних націй із проханням вплинути на азербайджанську владу.
03 березня, 09:04
Унаслідок останніх зіткнень із військом Вірменії у Нагірному Карабасі загинуло четверо азербайджанських армійців.
14.12.2020, 09:11
Збройні Сили Азербайджанської Республіки зайняли останній районний центр, який з 1992 року перебував під вірменською окупацією.
04.12.2020, 09:48
У центрі столиці Азербайджану відбулася акція протесту проти так званих російських "миротворців".
19.11.2020, 12:23
Більшість депутатів Національних зборів Туреччини підтримали президентську ініціативу про військову допомогу Азербайджану.
18.11.2020, 13:36