У Мордовії засудили рейкового партизана

СВІТ
20 січня, 17:30
У Мордовії засудили рейкового партизана

Російський антигуманний диктаторський режим не жаліє ні українців, учиняючи геноцид, ні своїх безправних громадян.

Свідченням цього є заґратування 18-річного жителя Мордовії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Торамань Тердемась".

Молодика, на ім'я Артьом, з Ардатова слуги кремлівської Феміди засудили до понад 5 років ув'язнення за "псування федерального майна" на залізниці.

Як з'ясувалося, російським прокурорам за вказівками ґебістів із ФСБ вдалося довести причетність чоловіка до  підпалу залізничного пікету і батарейної шафи з акумуляторами; сам він свою вину не заперечив.

Окремо правопохоронці ресурсної федерації московії розпочали кримінальне провадження за статтею "етнічний екстремізм", 18-річному Артьому закидають співучасть у діяльності та підтримки одного з національних рухів Поволжя.

Фактично, російський режим мордовськими пазурами міцно вчепився в Мокша-Ерзянську автономію, де навіть згадки про паростки відродження самотності корінних народів загрожує підвалинам асиміляційної політики Кремля.

Так, на тлі фронтових невдач в Україні, путінська банда продовжує нагнітати внутрішньоросійський порядок денний, саджаючи незадоволених диктатурою безправних громадян.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Кремль наказав знищити стародавні кургани у Хакасії заради спорудження залізниці, якою везуть "гарматне м'ясо" і військову техніку в Україну.

У Мордовії засудили рейкового партизана_1
Читайте також:
Блоги
Нічого не змінюється в цій країні, навіть під час великої війни. А особливо у поліції, яка чекає на пришестя "русскаго міра" в Одесі.
05 вересня, 16:00
Кримінал
Протестантські священники для Кремля – ще одна загроза внутрішній безпеці чинному режиму почесного терору, успадкованого від СССР.
15 серпня, 16:00
Світ
Голова картвельської держави мусить невідкладно вжити наданих чинною конституцією заходів, аби звільнити політичного в'язня.
10 липня, 17:12
Кримінал
Його могли застрелили працівники КОРДу під час штурму
06 липня, 07:23
Кримінал
У Пєнзенській області ресурсної федерації московії затримали 39-річного чоловіка, якого звинувачено у роботі на Службу безпеки України.
04 липня, 18:55
Кримінал
У Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону розпочалися слухання щодо викраденого жителя тимчасово окупованого Мелітополя.
08 червня, 20:07