У Мордовії засудили рейкового партизана

СВІТ
20 січня, 17:30
У Мордовії засудили рейкового партизана

Російський антигуманний диктаторський режим не жаліє ні українців, учиняючи геноцид, ні своїх безправних громадян.

Свідченням цього є заґратування 18-річного жителя Мордовії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Торамань Тердемась".

Молодика, на ім'я Артьом, з Ардатова слуги кремлівської Феміди засудили до понад 5 років ув'язнення за "псування федерального майна" на залізниці.

Як з'ясувалося, російським прокурорам за вказівками ґебістів із ФСБ вдалося довести причетність чоловіка до  підпалу залізничного пікету і батарейної шафи з акумуляторами; сам він свою вину не заперечив.

Окремо правопохоронці ресурсної федерації московії розпочали кримінальне провадження за статтею "етнічний екстремізм", 18-річному Артьому закидають співучасть у діяльності та підтримки одного з національних рухів Поволжя.

Фактично, російський режим мордовськими пазурами міцно вчепився в Мокша-Ерзянську автономію, де навіть згадки про паростки відродження самотності корінних народів загрожує підвалинам асиміляційної політики Кремля.

Так, на тлі фронтових невдач в Україні, путінська банда продовжує нагнітати внутрішньоросійський порядок денний, саджаючи незадоволених диктатурою безправних громадян.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Кремль наказав знищити стародавні кургани у Хакасії заради спорудження залізниці, якою везуть "гарматне м'ясо" і військову техніку в Україну.

У Мордовії засудили рейкового партизана_1
Читайте також:
Світ
Усвідомлюючи неминучість смерті ресурсної федерації московії, спадкоємці Дзержинського-Єжова-Бєрії взялися цементувати дійсність ГУЛАГу.
01.12.2022, 09:18
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13.08.2022, 16:34
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16.04.2022, 19:13
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16.04.2022, 07:51
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09.02.2022, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14.01.2022, 13:42