«Русскій? Значить ворог»: Фінляндія не надаватиме притулок чоловікам із РФ

СВІТ
27.01.2023, 16:47
«Русскій? Значить ворог»: Фінляндія не надаватиме притулок чоловікам із РФ
Фото: Ilta-Sanomat

Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.

Про це йдеться у матеріалі від провідного видання "Helsingin Sanomat" із посиланням на державну Міграційну службу Суомі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати нашим колегам, для російських чоловіків призовного віку призупинено надання притулку, а для всіх громадян РФ, які в'їжджають до Європейського союзу через фінляндську територію, посилено перевірку.

У міграційному відомстві Суомі додають, що нині займаються оновленням інформації щодо росіян, аби виявити: кого саме стосується мобілізація і які наслідки від ухиляння загрожують конкретній особі-втікачу.

Водночас урядовці з Гельсинкі звернулися до Європейської агенції з надання притулку для уточнення переліку осіб, яким можна та/або слід надавати політичний притулок; відповіді з Брюсселя поки немає, тож на ухилянтів чекає депортація.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що нові міграційні правила Казахстану торкнуться росіян, які тікають від путінської мобілізації.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Цей гіпопотам із зоопарку Сан-Антоніо, штат Техас, уже має досвід у політичних перегонах.
23 лютого, 11:17
Кримінал
Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.
14 січня, 10:26
Політика
Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.
01 січня, 21:39
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01.12.2023, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30.11.2023, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26.11.2023, 10:23