«Русскій? Значить ворог»: Фінляндія не надаватиме притулок чоловікам із РФ

СВІТ
27 січня, 16:47
«Русскій? Значить ворог»: Фінляндія не надаватиме притулок чоловікам із РФ
Фото: Ilta-Sanomat

Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.

Про це йдеться у матеріалі від провідного видання "Helsingin Sanomat" із посиланням на державну Міграційну службу Суомі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати нашим колегам, для російських чоловіків призовного віку призупинено надання притулку, а для всіх громадян РФ, які в'їжджають до Європейського союзу через фінляндську територію, посилено перевірку.

У міграційному відомстві Суомі додають, що нині займаються оновленням інформації щодо росіян, аби виявити: кого саме стосується мобілізація і які наслідки від ухиляння загрожують конкретній особі-втікачу.

Водночас урядовці з Гельсинкі звернулися до Європейської агенції з надання притулку для уточнення переліку осіб, яким можна та/або слід надавати політичний притулок; відповіді з Брюсселя поки немає, тож на ухилянтів чекає депортація.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що нові міграційні правила Казахстану торкнуться росіян, які тікають від путінської мобілізації.

Читайте також:
Політика
У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.
13 березня, 19:17
Політика
21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.
10 лютого, 18:21
Світ
У Свердловській області кремлівські силовики розшукують невідомих осіб, які "покращили" могилу воєнного злочинця.
10 лютого, 08:07
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55