Російське відділення МКЧХ відкрито підтримало геноцид українців

КРИМІНАЛ
25.10.2022, 09:12
Російське відділення МКЧХ відкрито підтримало геноцид українців
Фото: Ліга.net

Міжнародний комітет Червоного Хреста збирає допомогу для окупантів, яких відправляють на загарбницьку війну в Україну та вбивства українців.

Відповідні докази на своїй офіційній Facebook-сторінці оприлюднив вітчизняний омбудсман Дмитро Лубінець, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За твердженням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, російське відділення МКЧХ займається підтримкою мобілізаційної кампанії, оголошеної Владіміром Путіним і бере додаткову відповідальність за її забезпечення.

Він також підкреслив, що соціальний захист родин солдатні з окупаційно-терористичного контингенту, які стали інструментом воєнної агресії проти чужої незалежної то суверенної країни, не може бути гуманним.

«Фактично, російський Червоний Хрест із Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця підтримує криваву війну. Тому цю організацію слід негайно виключити та заборонити використовувати емблему. Відправляю звернення до Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Міжнародного Комітету Червоного Хреста з такими вимогами:

  • визнати діяльність Російського Червоного Хреста такою, що порушує Женевські Конвенції та статут Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця;
  • виключити Російський Червоний Хрест з Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця;
  • заборонити використання емблеми Червоного Хреста та Червоного Півмісяця через імітацію діяльності згідно принципів Міжнародного руху, віроломство та неправомірне її використання;
  • припинити міжнародне фінансування Російського Червоного Хреста та МКЧХ у російській федерації.

Наголошу, що одним з основних принципів Міжнародного руху Червоного Хреста є “нейтральність”, яка застосовується, щоби зберегти загальну довіру. Міжнародний рух не може приймати будь-яку сторону у збройних конфліктах і вступати в суперечки політичного, расового, релігійного або ідеологічного характеру»,– написав Дмитро Лубінець.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", населення ресурсної федерації московії має вибір: скніти у путінському ГУЛАГу або валити режим.

Російське відділення МКЧХ відкрито підтримало геноцид українців_1
Читайте також:
Війна
Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.
28 січня, 18:37
Світ
росія і Білорусь спільно відповідатимуть за злочини в Україні, - рішення ПАРЄ щодо спецтрибуналу
26 січня, 14:25
Війна
За підрахунками СБУ, дії Олега Тимошина спричинили загибель 88 та поранення 240 мирних українців
24 січня, 15:16
Кримінал
Масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.
19 січня, 19:26
Війна
Європарламент закликає до створення міжнародного трибуналу щодо злочинів агресії росії та білорусі проти України
19 січня, 16:01
Війна
російські окупанти вели вогонь по місту з артилерії
19 січня, 12:01