Громадяни РФ мають вибір: скніти у ГУЛАГу або валити режим

ПОЛІТИКА
24 вересня, 18:16
Громадяни РФ мають вибір: скніти у ГУЛАГу або валити режим
Фото: Telegram

Колективна відповідальність і колективна вина існують, вони завжди існували, а відтак зовсім не суперечить правам людини.

Таку думку в інтерв'ю незалежному виданню "Republic" висловив польський політолог Лукаш Адамські, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що майбутнє взаємовідносин ресурсної федерації московії з об'єднаною Європою на тепер виглядає туманним, оскільки Кремль все ще марить агресивною геополітикою.

«Після 1612 року будь-яка влада на росії виникала виключно за підтримки її власного населення і не була результатом інтервенції, навіть за буремних часів Революції. Тому сьогодні справедливо порушувати питання відповідальності народу за свою владу у РФ. На цьому принципі будувалося ставлення до німців після Другої світової війни. Коли тепер німці перепрошують за злочини нацистів, вони це роблять, бо відчувають колективну провину всіх німців, а не свою персональну. Той самий принцип необхідно застосувати й до всіх громадян росії – всіх росіян за дії російської держави та інших членів російського народу», – зазначив Лукаш Адамські.

Також авторитетний польський політолог-міжнародник додає, якщо після відходу Владіміра Путіна у поки ще РФ так і не виникне широка дискусія про загальну відповідальність, то з'явиться гострий рецидив, від якого постраждають не тільки тамтешнє населення, а й сусідні країни.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що за 2 доби вже дев'ять підпалів військкоматів і будівель адміністрацій сталися на росії.

Читайте також:
Політика
На території Китайської  народної республіки поновилися масові протести безправних громадян проти суворих коронавірусних обмежень.
вчора, 07:45
Світ
Коли чуєте, що сіоністи з мусульманами один одному вороги – не вірте, насправді вони найзапекліші партнери у боротьбі проти ґоїв і невірних.
26 листопада, 17:48
Світ
Москва має всіляко скувати сили колективного Заходу в Україні, щоби арабська коаліція та Ізраїль не змогли самотужки напасти на Тегеран.
14 листопада, 20:23
Світ
Історично склалося так, що кремлівський режим завжди захищав право шиїтської диктатури в Ірані на власну ядерну енергію.
08 листопада, 17:00
Економіка
Доведене до зубожіння працездатне населення віднедавна окупованої росіянами Білорусі опинилося у безвиході через лукашенківську диктатуру.
29 жовтня, 18:01
Опінії
Сі Цзіньпіна офіційно "короновано імператором" Китайської народної республіки. Його наново обрано "червоним вождем", усі терміни скасовані.
24 жовтня, 08:45