Російські дипломи виявили у медичному коледжі на Харківщині

КРИМІНАЛ
01.11.2022, 07:18
Російські дипломи виявили у медичному коледжі на Харківщині

Дедалі більше доказів культурциду українців окупаційно-терористичним контингентом РФ знаходять у деокупованих місцевостях.

Відповідний фотозвіт із Чугуївського району Харківської області оприлюднила пресслужба Офісу генерального прокурора України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, під час слідчо-оперативних дій правоохоронці вилучили речові докази, які надалі будуть використані для повного та всебічного розслідування злочинів країни-агресора і колаборантів.

«Дипломи російського зразка та заробітна плата викладачам у рублях – прокурори вилучили чергові докази впровадження освіти РФ на Харківщині. Прокурори Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури спільно зі слідчими поліції та прикордонниками провели огляд у медичному коледжі у Вовчанську. Правоохоронці вилучили освітню програму за стандартами РФ, бухгалтерські відомості по виплатах заробітної плати викладацькому складу у рублях, список персоналу для отримання російських SIM-карт та дипломи зразка РФ, підписані так званим "главой ВГА Харьковской области", який встиг утекти», – прокоментували ситуацію в Офісі генпрокурора.

Показово, але московити так поспішали впровадити свої стандарти освіти у загарбаному ними Вовчанську, що забули власну мову: у дипломах є помилка – "професиональный колледж" написано з однією літерою "с".

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що у східних районах Харківщини днями знайшли склад із російською друкованою пропагандою.

Російські дипломи виявили у медичному коледжі на Харківщині_1
Російські дипломи виявили у медичному коледжі на Харківщині_3
Російські дипломи виявили у медичному коледжі на Харківщині_5
Читайте також:
Політика
Торік ресурсна федерація московії перейшла Рубікон, наблизившися до розпаду. Першими, хто вийде з її складу, буде Чечня з сусідами...
09:13
Війна
Дорога через Маріуполь і Мелітополь до Криму – це так званий сухопутний міст, який з'єднує півострів із материком
22 січня, 10:30
Політика
Очільник об'єднаного Комітету начальників штабів США зробив важливу заяву після завершення сьогоднішньої зустрічі у Рамштайні.
20 січня, 19:12
Війна
Противнику лише вдалося частково досягти мети у Донецькому операційному районі
31.12.2022, 18:43
Світ
Окупований з 1992 року росіянами сепаратистський регіон на Лівому березі Дністра має бути повернутий законному власнику, тобто Кишиневу.
24.12.2022, 21:34
Війна
Українські захисники не ймуть віри від здивування при виявленні знахідок, залишених окупаційно-терористичним контингентом РФ.
14.12.2022, 18:27