Російські генерали підготували план нападу на країни Балтії

ВІЙНА
05.12.2023, 06:09
Російські генерали підготували план нападу на країни Балтії
Фото: Bild

Поки лідери держав-учасниць Північноатлантичного альянсу зволікають із постачанням зброї Україні, РФ формує новий ударний кулак.

Ним Кремль має намір вдарити по країнах Східної Європи. Такі відомості оприлюднив колишній директор Служби оборонної розвідки, а нині депутат фінляндського парламенту генерал-майор Пекка Товері.

Як стверджує досвідчений розвідник, попри зайнятість росіянами війною проти України, міністр-оленяр шойгу і голова генерального штабу гєрасімов отримали від генералів попередній план нападу на балтійські республіки. На доказ своїх слів Пекка Товері наводить уривок інтерв'ю командувача Центрального військового округу РФ Андрєя Мордвічєва:

Війна триватиме ще довго, — переконаний підлеглий шойгу і гєрасімова. — Немає сенсу говорити про конкретні дати... Якщо говорити про Східну Європу, то, що ми маємо зробити — це, звичайно, займе більше часу, але... Ну, Ви ж розумієте, до чого я хилю?

Так. То Україна — це просто сцена для майбутнього континентального бойовища?

Так точно. Це лише початок, — наголосив в інтерв'ю російським пропагандистам генерал Мордвічєв.

Окремо фінляндський парламентар уточнив, що армія його країни цілком і повністю готова до зустрічі із загарбниками зі Сходи. Пекка Товері вважає, що колективна пам'ять народу про подвиг предків у Зимовій війні (1939-1940) спонукає захисників Суомі ще дужче вишколюватися.

«Звісно, що зараз у росії не те становище, аби нам загрожувати. Проте вони мають намір здійснити напад й уже стали відновлювати свій військовий потенціал у Північно-Західному регіоні. Ці ідіоти досі не розуміють, які вони нещасні. Не обов'язково варто виступати на поле бою із технікою Т-55 і Т-62 проти західних армій, але іншого наразі у росіян немає, що додає нам упевненості», — додав Пекка Товері.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Кремль перейшов до конфлікту на виснаження українського війська. Мета росії: деморалізувати прихильників України в Європі та Америці, а також самих українців.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
вчора, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58