Російські генерали підготували план нападу на країни Балтії

ВІЙНА
05.12.2023, 06:09
Російські генерали підготували план нападу на країни Балтії
Фото: Bild

Поки лідери держав-учасниць Північноатлантичного альянсу зволікають із постачанням зброї Україні, РФ формує новий ударний кулак.

Ним Кремль має намір вдарити по країнах Східної Європи. Такі відомості оприлюднив колишній директор Служби оборонної розвідки, а нині депутат фінляндського парламенту генерал-майор Пекка Товері.

Як стверджує досвідчений розвідник, попри зайнятість росіянами війною проти України, міністр-оленяр шойгу і голова генерального штабу гєрасімов отримали від генералів попередній план нападу на балтійські республіки. На доказ своїх слів Пекка Товері наводить уривок інтерв'ю командувача Центрального військового округу РФ Андрєя Мордвічєва:

Війна триватиме ще довго, — переконаний підлеглий шойгу і гєрасімова. — Немає сенсу говорити про конкретні дати... Якщо говорити про Східну Європу, то, що ми маємо зробити — це, звичайно, займе більше часу, але... Ну, Ви ж розумієте, до чого я хилю?

Так. То Україна — це просто сцена для майбутнього континентального бойовища?

Так точно. Це лише початок, — наголосив в інтерв'ю російським пропагандистам генерал Мордвічєв.

Окремо фінляндський парламентар уточнив, що армія його країни цілком і повністю готова до зустрічі із загарбниками зі Сходи. Пекка Товері вважає, що колективна пам'ять народу про подвиг предків у Зимовій війні (1939-1940) спонукає захисників Суомі ще дужче вишколюватися.

«Звісно, що зараз у росії не те становище, аби нам загрожувати. Проте вони мають намір здійснити напад й уже стали відновлювати свій військовий потенціал у Північно-Західному регіоні. Ці ідіоти досі не розуміють, які вони нещасні. Не обов'язково варто виступати на поле бою із технікою Т-55 і Т-62 проти західних армій, але іншого наразі у росіян немає, що додає нам упевненості», — додав Пекка Товері.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Кремль перейшов до конфлікту на виснаження українського війська. Мета росії: деморалізувати прихильників України в Європі та Америці, а також самих українців.

Читайте також:
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24