Елітні дачі кремлівських діячів на Ладозі прикриють «ракетним щитом»

ВІЙНА
23.10.2023, 15:16
Елітні дачі кремлівських діячів на Ладозі прикриють «ракетним щитом»
Фото: Google

Неподалік державного північного кордону російське військове командування розгорне озерну флотилію. Путінський режим боїться НАТО.

Міністерство оборони нападу держави-агресорки має намір розмістити на Ладозі малі ракетні кораблі проєкту 22800 «Каракурт». Це, вочевидь, і буде тією відповіддю Кремля на вступ Фінляндії до Північноатлантичного альянсу.

Як вдалося з'ясувати, до бойового чергування поки залучили катери зі складу Балтійського флоту — «Совєтск» та «Одінцово». До кінця поточного року їм на підмогу надійдуть ще 5 малих ракетних кораблів.

Важливо розуміти, що узбережжя Ладоги майже повністю забудовано статусними маєтками кремлівської еліти. Пересічних росіян сюди не допускають.

Очевидно чому міністерство оленяра Сєргєя Шойгу так занепокоїлося щодо безпеки саме цієї місцевості. Кремлю необхідно прикрити елітну нерухомість своїх олігархів і чиновників на відібраних у Фінляндії після Другої світової війни територіях.

Читайте також:
Політика
Несподівані кадрові зміни у московських бункерах мають на меті зацементувати трон царя-чекіста. Проте не все так добре, як певен путін.
02 червня, 17:20
Політика
Триденні лохторальні процедури на московії дали бажаний путіну результат. Безальтернативний диктатор царюватиме наступні 6 років.
18 березня, 21:39
Економіка
Ресурсна федерація московії не здатна прикривати власні тили. А наявних систем ППО/ПРО ледве вистачає росіянам на передовій.
05 лютого, 13:51
Війна
Завербовані в'язні з Чувашії записали звернення до путіна і голови республіки. Вони скаржаться на відсутність виплат і соціальних гарантій.
31 січня, 14:53
Політика
70-річний кремлівський бункерний дід воліє померти при владі. Владімір Путін однозначно повторить долю своїх кумирів.
22.08.2023, 16:00
Світ
Такої думки дотримуються критики путінського режиму.
30.06.2023, 15:46