Російські гроші для британських політиків

СВІТ
25 вересня, 10:33
Російські гроші для британських політиків
Фото: bastion.tv

Кремль намагався підкупити провладну Консервативну партію, щоби просувати свої наративи на Туманному Альбіоні.

До такого висновку прийшли журналісти програми "BBC-Panorama", дослідивши документи Департаменту по боротьбі з фінансовими злочинами профільного міністерства США.

Йдеться про те, що дружина колишнього заступника міністра фінансів РФ Владіміра Чєрнухіна — Любовь, — упродовж 2017-2019 років систематично здійснювала грошові перекази на рахунок вказаної політичної сили.

Загальна сума сумнозвісних "донорських внесків" родини Чєрнухіних становить понад 1,5 мільйона британських фунтів (понад 2 мільйони доларів США).

Як наголошують журналісти "BBC-Panorama", такі значні кошти колишній російський чиновник отримав ще у 2016 році від компанії, зареєстрованої на Британських Віргінських островах і пов'язаної з олігархом Сулєйманом Кєрімовим (входить до близького оточення Владіміра Путіна).

Ця транзакція згадувалася в звіті співробітників фінансової установи "Deutsche Bank" у Нью-Йорку серед інших угод (на суму 278,5 мільйона доларів США) офшорної компанії "Definition Services", яка керується трастом родини Кєрімових.

Між тим, британське суспільство глибоко стурбоване рівнем доступу, який має не тільки родина Чєрнухіних, а й інші російські олігархи до верхівки Консервативної партії та уряду країни в цілому.

Оскільки такого роду пожертвування дають можливість найбагатшим людям із оточення Путіна не тільки спілкуватися з окремими партійними діячами чи міністрами, але й опосередковано впливати на внутрішню і зовнішню політику Об'єднаного Королівства.

Читайте також:
Один із найбільших олігархів України розкошує за океаном за наш із вами кошт, шановні українці!
27 травня, 11:44
Народні депутати з обойми олігархів-українофобів націлилися очорнити міністра інфраструктури, який ще нічого не зробив.
23 травня, 14:15
Одіозного олігарха Ігоря Коломойського розшукує Федеральне бюро розслідувань.
13 березня, 11:05
Тепер громадський і медійний маховик Пінчука буде спрямовано проти Зеленського.
06 березня, 14:31
Ахметов знаходив собі місце за всіх президентів.
04 березня, 11:53