Російські окупанти полюють на киримли у південних областях України

КРИМІНАЛ
16.04.2022, 19:13
Російські окупанти полюють на киримли у південних областях України
Фото: РІСУ

У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.

Московитські карателі вишукують та затримують представників корінного кримського татарського народу, незаконно вивозячи до Сімферополя.

Такі відомості на своїй публічній Facebook-сторінці виклала вітчизняний омбудсмен Людмила Денісова, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує Уповноважена Верховної Ради України з прав людини, облави на киримли здійснюють як російські армійці й спецслужбісти, так і кадировці.

«У селищі Каланчак Херсонської області рашисти незаконно вдерлися до помешкання Османова Рустема, після чого затримали та відвезли до Сімферополя. Так званий "Київський районний суд Сімферополя" у тимчасово окупованому Криму засудив кримського татарина до 2-х місяців ув'язнення за частиною 2 статті 208 Карного кодексу росії (причетність до батальйону імені Номана Челебіджихана). В окупованому Мелітополі "кадировці" провели незаконний обшук у будинку Длявера Сейтумерова. Окупанти приїхали на БТРах, розбили вікна, зламали двері та перевернули речі. Сім'я Длявера у цей час перебувала за межами Мелітополя, нині у безпеці»,– зазначила Людмила Денісова.

У зв'язку з вище викладеним, омбудсмен звернулася до Комісії ООН задля невідкладного розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, на території тимчасово окупованої Бердянської громади почалися облави на українців.

Читайте також:
Світ
Російський антигуманний диктаторський режим не жаліє ні українців, учиняючи геноцид, ні своїх безправних громадян.
20 січня, 17:30
Світ
Усвідомлюючи неминучість смерті ресурсної федерації московії, спадкоємці Дзержинського-Єжова-Бєрії взялися цементувати дійсність ГУЛАГу.
01.12.2022, 09:18
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13.08.2022, 16:34
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16.04.2022, 07:51
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09.02.2022, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14.01.2022, 13:42