Російські окупанти вбили білоруського рибалку на кордоні з Україною

СВІТ
11 травня, 22:45
Російські окупанти вбили білоруського рибалку на кордоні з Україною
Фото: Telegram

Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.

Такі відомості з посиланням на власні джерела оприлюднило видання "Радыё Свобода", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, 9 травня у прикордонній зоні на околиці села Верхні Жари Брагінського району прямим пострілом у голову було вбито ветеринара з Гомеля Сергєя Чембровіча.

За словами очевидців, винуватцями злочину є російські солдати, присутні з весни 2021 року на території Білорусі, котрі намагаються подібними провокаціями втягнути Мінськ у війну.

Прикметно, але відео з моментом убивства того ж дня оперативно розповсюдили прокремлівські Telegram-канали та спільноти вКонтакте, що тільки підтверджує версію про спланований тероризм проти білорусів.

Натомість представники лукашенківського режиму досі офіційно ніяк не прокоментували трагічну подію на державному кордоні з Україною.

Цілком очевидно, що російські окупанти продовжать вбивати громадян Білорусі, оскільки кремлівському бункерному щуру за всяку ціну хочеться відкрити власний "другий фронт".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Олександр Лукашенко на тепер не готовий на пряме воєнне зіткнення з Україною, навіть попри шалений тиск Владіміра Путіна.

Місце вбивства білоруського рибалки
Місце вбивства білоруського рибалки
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Переобрання президентом Касима-Жомарта Токаєва не віщує нічого доброго ні казахам, ні їхнім сусідам. Кремль уже готується до нападу.
27 листопада, 17:00
Опінії
Кишиневу не бути самостійним гравцем на світовій арені, у разі, якщо кремлівське лобі буде і надалі задавати тон суспільної дискусії.
07 жовтня, 08:09
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25 липня, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23 липня, 08:42
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01 травня, 21:44
Війна
Путінський режим всіляко намагається розгорнути другий фронт проти України, особливо після невдачі з втягуванням білоруської армії.
26 квітня, 17:00