Російські окупанти вкрали 250 тисяч тонн нового врожаю

КРИМІНАЛ
17.05.2023, 19:32
Російські окупанти вкрали 250 тисяч тонн нового врожаю
Фото: Останній Бастіон

На тимчасово непідконтрольних Україні теренах Запорізької області загарбники із РФ поновили масштабні вивезення зернових культур.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на докази, викладені головним рупором кремлівської пропаганди "ТАСС".

З'ясувалося, що у Мелітополі окупанти, не соромлячися, зізнаються у крадіжці зерна, вирощеного українськими селянами; новий врожай уже вивозять через Крим на Росію.

Як стверджують пропагандисти "ТАСС" і підлеглі ґауляйтера Євгена Балицького, лише за перший квартал 2023 року вивезли до Кубані та Донщини близько 250 тисяч тонн урожаю.

Загалом, за завданням кремлівського бункерного щура, до кінця поточного року з окупованих територій Запорізької області московити мають вивезти понад 1,5 мільйона тонн зерна.

Між тим, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що згідно зі звітами Організації Об'єднаних націй, РФ і КНР провокують глобальний голод на планеті.

Читайте також:
Війна
Вчорашній удар по Газі забрав життя щонайменше 90 цивільних. Серед загиблих є діти.
09:05
Війна
Андрєя Мєдвєдєва обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни.
11 липня, 17:35
Війна
У відповідь на російську атаку по Україні 8 липня чеські активісти облили посольство московії у Празі червоною рідиною, що імітує кров
09 липня, 16:35
Світ
ООН сколихнув грандіозний скандал через фальсифікації кількості закатованих Ізраїлем палестинців. В епіцентрі подій — Франческа Албанезе.
08 липня, 07:09
Війна
Прокурори МКС вважають, що Шойгу та Герасимов несуть індивідуальну відповідальність за злочини в Україні
25 червня, 15:00
Політика
Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.
15 червня, 15:00