Росіяни бояться наступу ЗСУ, тому депортують українців

ВІЙНА
12 травня, 22:00
Росіяни бояться наступу ЗСУ, тому депортують українців

Примусова "евакуація" українців на Лівобережній Херсонщині й Запорізькій області – прикриття для військових планів російських окупантів.

На цьому наголошують наші колеги із Центру журналістських розслідувань, дослідивши дії загарбників, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що росіяни щиро бояться наступальних дій Збройних Сил України, оскільки чудово розуміють, – фронт буде прорвано, десь доведеться відійти, тому формують "живий щит".

По суті, окупаційно-терористичний контингент РФ максимально готує для своїх потреб потенційне поле бою (тобто, плацдарм – прим. ред.), зокрема цивільну інфраструктуру, щоб організувати оборону у міській забудові. 

«Росіяни добре запам'ятали, як радо херсонці зустрічали ЗСУ, і не хочуть допустити цього в Запорізькій області. Тож ще однією метою "евакуації" може бути помста українцям, яких окупанти називають "ждунами". По-друге, росіяни воліють прикрити "евакуаційними" колонами переміщення власних військ і техніки. Наприклад, як РФ робила це під час тієї ж таки Херсонської операції торік восени.

Власне, переодягнувши військових у цивільний одяг, можна вивезти одних та завезти інших. Аби розвідка України, яка спостерігає за цим процесом, не могла точно порахувати: два батальйони вивезли чи два батальйони завезли, перекинули з міста до міста тисячу цивільних, а чи дійсно це були цивільні? По-третє, просто не дати українським громадянам можливості повернутися до нормального життя у власній країні», – повідомили у Центрі журналістських розслідувань.

Також наші колеги додають, частину людей цілодобово автобусами звозять у Бердянськ, який окупанти визначили головним табором для переміщених мешканців тимчасово окупованих територій Півдня.

Між іншим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями губернатор Пєнзенської області зізнався у цілеспрямованому викраденні українців із Запорізької області.

Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48