Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму

21 серпня, 19:57
Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму

На місці природного заповідника неподалік Судака путінський поплічник — оліґарх Гєннадій Тімченко — будує власний "арт-кластер".

Відповідні світлини викладають у Twitter ті кримчани, які не перейшли на бік аґресора та вимушені жити в окупації, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За їхніми словами, силові структури, виконуючи прямі вказівки кремлівської адміністрації, щоденно охороняють довжелезний паркан, яким обнесли територію мису Меганом, відганяючи невдоволених громадян.

«Як же покращилося становище мису за "рідної гавані"! Будівельні роботи знищують частину заповідної території біля Меганому. Російські чиновники завчасно відібрали у ділянки загальною площею 600 гектарів охоронний статус. Для них трофеї — то святе», — коментують неґативні тенденції у Криму користувачі соціальної мережі.

Науковці відносять Меганом до унікальних центрів біолоґічного різноманіття першої катеґорії, бо він один із небагатьох місць на Південному березі півострова, практично не займаних цивілізацією.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на території тимчасово окупованого міста Керч російські археолоґи здійснюють незаконні розкопки.

Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму_1
Читайте також:
Це персональний комп’ютер із периферією, розподілений по розвантажувальному жилеті бійця
14:12
Музей просто неба під назвою "Козацький стан", який відтворює побут українських лицарів, невдовзі з'явиться у Миргороді.
14:04
Мінські домовленості лишаються наріжним каменем у питанні мирного розв'язання російсько-української війни.
13:43
34-річного жителя Кременчука затримали посеред вулиці з пакетом повного раків і риболовецьких снастей.
13:28
Дрон з новою системою може нести до чотирьох мін калібром 81-мм.
13:15
Нові карантинні обмеження від влади, котрі руйнують бізнес.
12:52