Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму

21.08.2021, 19:57
Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму

На місці природного заповідника неподалік Судака путінський поплічник — оліґарх Гєннадій Тімченко — будує власний "арт-кластер".

Відповідні світлини викладають у Twitter ті кримчани, які не перейшли на бік аґресора та вимушені жити в окупації, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За їхніми словами, силові структури, виконуючи прямі вказівки кремлівської адміністрації, щоденно охороняють довжелезний паркан, яким обнесли територію мису Меганом, відганяючи невдоволених громадян.

«Як же покращилося становище мису за "рідної гавані"! Будівельні роботи знищують частину заповідної території біля Меганому. Російські чиновники завчасно відібрали у ділянки загальною площею 600 гектарів охоронний статус. Для них трофеї — то святе», — коментують неґативні тенденції у Криму користувачі соціальної мережі.

Науковці відносять Меганом до унікальних центрів біолоґічного різноманіття першої катеґорії, бо він один із небагатьох місць на Південному березі півострова, практично не займаних цивілізацією.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на території тимчасово окупованого міста Керч російські археолоґи здійснюють незаконні розкопки.

Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Сили оборони України поповнилися новим, цінним трофеєм, залишеним російськими окупаційно-терористичними підрозділами на Харківщині.
вчора, 20:56
Політика
Міський очільник Одеси божиться стояти на смерть, але за будь-що не дати українським патріотам дерусифікувати пам'ятник цариці Єкатєрінє ІІ.
вчора, 18:34
Світ
Нелюдські сучасні диктатури трясе зсередини. РФ, Іран, КНР – три великі азійські держави опинилися на роздоріжжі.
вчора, 17:23
Війна
Поліція почала стріляти у повітря
вчора, 15:10
Світ
У восьмому пакеті санкцій ЄС не буде обмеження цін на російську нафту
вчора, 15:05
Світ
2029 року літак планують поставити на озброєння
вчора, 14:45