Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму

21.08.2021, 19:57
Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму

На місці природного заповідника неподалік Судака путінський поплічник — оліґарх Гєннадій Тімченко — будує власний "арт-кластер".

Відповідні світлини викладають у Twitter ті кримчани, які не перейшли на бік аґресора та вимушені жити в окупації, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За їхніми словами, силові структури, виконуючи прямі вказівки кремлівської адміністрації, щоденно охороняють довжелезний паркан, яким обнесли територію мису Меганом, відганяючи невдоволених громадян.

«Як же покращилося становище мису за "рідної гавані"! Будівельні роботи знищують частину заповідної території біля Меганому. Російські чиновники завчасно відібрали у ділянки загальною площею 600 гектарів охоронний статус. Для них трофеї — то святе», — коментують неґативні тенденції у Криму користувачі соціальної мережі.

Науковці відносять Меганом до унікальних центрів біолоґічного різноманіття першої катеґорії, бо він один із небагатьох місць на Південному березі півострова, практично не займаних цивілізацією.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на території тимчасово окупованого міста Керч російські археолоґи здійснюють незаконні розкопки.

Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму_1
Читайте також:
Війна
Американські народні обранці і словом, і ділом доводять свою прихильність боротьбі українців за свободу та незалежність.
вчора, 20:24
Політика
Прислужник олігархів і народний депутат IX скликання Данило Гетманцев майже 3 роки поспіль завдає шкоди економіці та репутації України.
вчора, 19:13
Світ
Агресивні дії росії в Україні та прихована підтримка війни з боку комуністичного Китаю не лишилися не поміченими у країнах Далекого Сходу.
вчора, 18:02
Війна
За 3 місяці провальної "спецоперації" апетити російських загарбників істотно поменшали, тепер їм потрібен лише Сєвєродонецьк.
вчора, 17:00
Війна
"Бо нема чого по сіяному…”
вчора, 15:55