Російські олігархи намагаються через суд зняти санкції

КРИМІНАЛ
09 червня, 19:34
Російські олігархи намагаються через суд зняти санкції
Фото: Останній Бастіон

Гаманці диктаторського кремлівського режиму, який по горло у крові українців, взялися трусити й залякувати європейських слуг Феміди.

Російські олігархи найняли десятки адвокатів в Європейському союзі із метою розморожування своїх активів та поновлення дії віз для подорожей країнами Заходу. Власне, вони не порушують закону, оскільки право на подання у суді священне в Євросоюзі.

Однак, цілий шквал судових позовів в Європейському суді справедливості негативно впливає на майбутні дії ЄС проти РФ. Тьєррі Бонтінк – адвокат номер один, який допомагає російським олігархам позиватися щодо скасування санкцій ЄС.

Його офіс знаходиться в Брюсселі, а його фірма "Daldewolf" – вельми шанована юридична фірма Бельгії. Наразі Бонтінк представляє росіян у 15 справах в Європейському суді справедливості у Люксембурзі.

Серед його клієнтів: Роман Абрамовіч, Олєг Дєріпаска, Гєннадій Тімчєнко та абагто інших осіб з орбіти Владіміра Путіна. Цей бельґійський адвокат уже працював у 50 справах щодо санкцій ЄС в останні 15 років, і допомагав клієнтам не лише в контексті російської війни проти України, а й багатьом африканським клієнтам, а також клієнтам із Сирії, Ірану та Лівану.

Загалом, понад 40 росіян, які можуть собі дозволити платити дорогим адвокатам, та кілька російських юридичних осіб, зараз судяться проти санкцій ЄС. Вони найняли близько 30 юридичних фірм по всій Європі, зокрема у Брюсселі, Парижі, Люксембурзі, а також у Лондоні, Мілані, Відні, Женеві, Нікосії та Празі.

Група французьких юридичних фірм обслуговуватиме 25 таких справ. На другому місці австрійська фірма – "Lansky, Ganzger + Partner Rechtsanwälte GmbH", італійська фірма "Campoo" веде 6 справ, а також 4 справи курують британські фірми "Blackstone Chambers" і "Dentons", – що є безпрецедентним тиском на європейську Феміду з боку російських олігархів.

Автор : Олеся Яхно
Читайте також:
Війна
Той, у кого сусідом є дикунська і варварська держава-агресор, просто мусить завжди бути готовим до відсічі. Si vis pacem para bellum!
07:01
Світ
Сіоністський режим Ізраїля ставить під загрозу безпеку цілого регіону. Все це — заради політичних амбіцій банди релігійних фанатиків.
вчора, 07:09
Світ
Захід довгі роки претендував на моральне лідерство у світі. Основою цієї претензії були зовсім не військові технології та потужна економіка.
06 грудня, 19:52
Економіка
Спровоковані російською агентурою польські перевізники та фермери підривають колективну безпеку Європи. Тепер на сполох забили німці.
01 грудня, 10:53
Світ
На 84-ті роковини вторгнення СССР фіни тимчасово закрили всі контрольно-пропускні пункти. Росіянам доведеться штурмувати болота й ліси.
29 листопада, 20:11
Опінії
Підлеглі російського міністра-оленяра навчилися на власних помилках. Тепер вони підключили космічну техніку з метою ескалації конфлікту.
28 листопада, 12:24