Російські олігархи намагаються через суд зняти санкції

КРИМІНАЛ
09.06.2023, 19:34
Російські олігархи намагаються через суд зняти санкції
Фото: Останній Бастіон

Гаманці диктаторського кремлівського режиму, який по горло у крові українців, взялися трусити й залякувати європейських слуг Феміди.

Російські олігархи найняли десятки адвокатів в Європейському союзі із метою розморожування своїх активів та поновлення дії віз для подорожей країнами Заходу. Власне, вони не порушують закону, оскільки право на подання у суді священне в Євросоюзі.

Однак, цілий шквал судових позовів в Європейському суді справедливості негативно впливає на майбутні дії ЄС проти РФ. Тьєррі Бонтінк – адвокат номер один, який допомагає російським олігархам позиватися щодо скасування санкцій ЄС.

Його офіс знаходиться в Брюсселі, а його фірма "Daldewolf" – вельми шанована юридична фірма Бельгії. Наразі Бонтінк представляє росіян у 15 справах в Європейському суді справедливості у Люксембурзі.

Серед його клієнтів: Роман Абрамовіч, Олєг Дєріпаска, Гєннадій Тімчєнко та абагто інших осіб з орбіти Владіміра Путіна. Цей бельґійський адвокат уже працював у 50 справах щодо санкцій ЄС в останні 15 років, і допомагав клієнтам не лише в контексті російської війни проти України, а й багатьом африканським клієнтам, а також клієнтам із Сирії, Ірану та Лівану.

Загалом, понад 40 росіян, які можуть собі дозволити платити дорогим адвокатам, та кілька російських юридичних осіб, зараз судяться проти санкцій ЄС. Вони найняли близько 30 юридичних фірм по всій Європі, зокрема у Брюсселі, Парижі, Люксембурзі, а також у Лондоні, Мілані, Відні, Женеві, Нікосії та Празі.

Група французьких юридичних фірм обслуговуватиме 25 таких справ. На другому місці австрійська фірма – "Lansky, Ganzger + Partner Rechtsanwälte GmbH", італійська фірма "Campoo" веде 6 справ, а також 4 справи курують британські фірми "Blackstone Chambers" і "Dentons", – що є безпрецедентним тиском на європейську Феміду з боку російських олігархів.

Автор : Олеся Яхно
Читайте також:
Кримінал
Агентурна мережа ресурсної федерації московії обплела весь світ. Навіть у західних демократіях повно тих, кому криваві гроші не пахнуть.
14 липня, 15:03
Політика
Віктор Орбан відчув себе володарем Європи. Він вільно пересувається світом, обіцяючи жертвам мир, а агресорам перемогу, ігноруючи дійсність.
11 липня, 14:52
Політика
Будапешт знов опинився не на тому боці доленосних подій історії. Певно, так уже судилося нашим західним сусідам по той берег Тиси.
10 липня, 12:31
Політика
Штучний інтелект у злих руках не менш небезпечний, аніж бункерний щур з ядерною гранатою. Захід має підійти до небезпеки згуртованішим.
07 липня, 15:42
Світ
Там бояться «спровокувати повномасштабний конфлікт».
15 червня, 16:04
Політика
За десятиліття теплих стосунків Москви й Гельсинкі кремлівські олігархи скупили безліч ділянок. Нині влада Фінляндії хоче змінити ситуацію.
12 червня, 19:23