Кров українців збагатила 100 міжнародних компаній на Росії

ЕКОНОМІКА
08 червня, 21:18
Кров українців збагатила 100 міжнародних компаній на Росії

За рік війни прибуток транснаціональних корпорацій, які вирішили залишитися працювати у РФ, зріс у 1,5 раза й продовжує зростати.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні, підготовленого й оприлюдненого редакцією видання "Новая газета. Европа", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Надприбуток під час геноцидної війни проти України отримали "Total", "Raiffeisen", "PepsiCo" та десятки інших західних компаній, які одночасно сплачують із них податки до бюджету держави-агресорки.

Як вдалося з'ясувати, сумарний дохід обраховується понад 1,1 трильйоном рублів, що також вплинув на подальшу торгову експансію вказаних бізнес-структур всередині Московії.

Найбільше заробила французька паливна компанія "Total" – 269 мільярдів рублів (це вдвічі більше, ніж за рік до повномасштабного вторгнення – прим. ред.), яка володіє частками у російських газових проєктах монополіста "Газпром".

Американська харчова корпорація "Mondelēz", чию фабрику у Тростянці на Сумщині у лютому-березні 2022 року цілеспрямовано знищили російські загарбники, посідає другу сходинку, – її прибуток збільшився більш ніж у чотири рази.

Закриває "трійцю лідерів", яка не припиняла заробляти на крові та смертях українців, британська компанія "British Petroleum" із річним прибутком у 47,6 мільярда рублів, маючи спільні проєкти з "Роснефтью" щодо дослідження нафтових родовищ у Сибіру.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що менше половини західних компаній, які раніше працювали у ресурсній федерації, вийшли з російського ринку.

Кров українців збагатила 100 міжнародних компаній на Росії_1
Читайте також:
Війна
Вони допомагають батьку обходити санкції.
06 грудня, 16:35
Світ
Кремль продовжує отримувати надприбутки від продажу нафти.
05 грудня, 15:45
Економіка
«Газпром» поставив всі запитувані обсяги і встановив новий рекорд добових поставок газу в Китай»
25 листопада, 16:58
Світ
Радар-детектор SkyEye може розпізнавати понад 330 моделей дронів на відстані до 35 кілометрів на відкритій місцевості.
18 листопада, 20:01
Економіка
41% палива у росії закупили країни Європейського Союзу.
16 листопада, 09:17
Світ
Його звинувачують в спробі обійти санкції та відмиванні коштів.
31 жовтня, 07:25