Російські загарбники повісили українського патріота на Луганщині

КРИМІНАЛ
24 травня, 17:17
Російські загарбники повісили українського патріота на Луганщині

Виконавці забаганок кремлівського бункерного діда продовжують здійснювати етнічні чистки на тимчасово окупованій території Сходу України.

Невтішні відомості зі Сватівського району оприлюднив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, представники окупаційно-терористичного контингенту РФ свідомо та публічно повісили нашого громадянина, оскільки він мав чітку проукраїнську позицію.

«Російські нелюди постійно тиснули на нього та тягали на допити. Хотіли зламати. Однак сватівець не змінював власних поглядів і чекав на визволення. Стратили його у рідній Нижній Дуванці. При деокупації територій проводитимуть ретельні стабілізаційні заходи. Запевняю, що кожного ката та колаборанта покарання знайде», – наголосив Артем Лисогор.

Водночас очільник Луганської ОВА не уточнив прізвище, ім'я та вік закатованого українця, але інформація про воєнний злочин уже передана у відповідні правоохоронні органи.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що росіяни замордували мінімум 24 тисячі цивільних українців (більшість із яких жінки та діти – прим. ред.), починаючи з 24 лютого 2023 року.

Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48