Російський танк знову на фінляндській землі, але є нюанс

ВІЙНА
21.11.2023, 15:39
Російський танк знову на фінляндській землі, але є нюанс
Фото: Останній Бастіон

Волонтери з організації «Your Finnish Friends» привезли смертоносний гусеничний панцерник у Гельсинкі. Мета — довести фінам, що війна поруч.

Про це з середмістя столиці Суомі кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» повідомив співзасновник самостійницького руху «Вільний Урал» Андрєй Романов. Фактично, демонстрація знищеного російського танку унаочнює всю брутальність агресивного вторгнення РФ в Україну.

Військовий металолом із рашистською Z-символікою виставлено для загального огляду перед будівлею фінляндського парламенту, поблизу музею сучасного мистецтва Kiasma. Танк підбили українські захисники торік весною на Київщині.

«Маю сказати, що ще 2 роки тому не можна було і подумати, а тим більше побачити подібне. Оскільки Фінляндія на той момент займала проросійську позицію: інвестувала у росію, допомагала росії на міжнародному рівні, приймала путіна у Гельсинкі, як найкращого друга, боролася з російськими дисидентами, хто був небезпечний... для Кремля!

А сьогодні на загальний огляд виставила підбитий російський танк. Цю техніку знищили воїни ЗСУ ще на початку повномасштабного вторгнення в Україну поблизу Чорнобильської зони, коли російські окупанти йшли на Київ і хотіли «взяти його за 3 дні». Не взяли й уже навряд чи візьмуть!

Водночас ні свічок, ні квітів від сумнозвісної проросійської «п'ятої колони» на танкові непомітно. А все тому, що місцева влада встановила камери, пообіцявши штрафувати охочих «пом'янути наших мальчіков». Нарешті можна говорити, що тут у Суомі починають розуміти, до чого веде дружба і бізнес із росією», — зазначив Андрєй Романов.

Російський танк знову на фінляндській землі, але є нюанс_1
Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Безпека 5,5-мільйонної країни на півночі Європи у руках самих її мешканців. Адже, коли нація об'єднана, її важко перемогти навіть зброєю.
04 червня, 06:00
Світ
Маленька балтійська республіка надала прихисток тисячам утікачам від війни. Українці серед них упевнено займають друге місце.
03 червня, 08:27
Опінії
Як грім серед ясного неба днями сталася чергова кремлівська провокація. Але згодом міністерство війни встигло все спростувати й заперечити.
26 травня, 13:00
Політика
Естонський центр «Uralic» виступив із несподіваним оголошенням, здивувавши громадськість. Україна не зникає з європейського порядку денного.
19 травня, 12:04
Світ
Маленька балтійська республіка готується до можливої російської агресії. У Таллінні знають, чим завершуються всі провокації Москви.
12 травня, 16:12
Світ
Після початку повномасштабної агресії, ініційованої Кремлем, маленька балтійська республіка теж відчула на собі наслідки путінських амбіцій.
21 квітня, 07:00