Російський танк знову на фінляндській землі, але є нюанс

ВІЙНА
21.11.2023, 15:39
Російський танк знову на фінляндській землі, але є нюанс
Фото: Останній Бастіон

Волонтери з організації «Your Finnish Friends» привезли смертоносний гусеничний панцерник у Гельсинкі. Мета — довести фінам, що війна поруч.

Про це з середмістя столиці Суомі кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» повідомив співзасновник самостійницького руху «Вільний Урал» Андрєй Романов. Фактично, демонстрація знищеного російського танку унаочнює всю брутальність агресивного вторгнення РФ в Україну.

Військовий металолом із рашистською Z-символікою виставлено для загального огляду перед будівлею фінляндського парламенту, поблизу музею сучасного мистецтва Kiasma. Танк підбили українські захисники торік весною на Київщині.

«Маю сказати, що ще 2 роки тому не можна було і подумати, а тим більше побачити подібне. Оскільки Фінляндія на той момент займала проросійську позицію: інвестувала у росію, допомагала росії на міжнародному рівні, приймала путіна у Гельсинкі, як найкращого друга, боролася з російськими дисидентами, хто був небезпечний... для Кремля!

А сьогодні на загальний огляд виставила підбитий російський танк. Цю техніку знищили воїни ЗСУ ще на початку повномасштабного вторгнення в Україну поблизу Чорнобильської зони, коли російські окупанти йшли на Київ і хотіли «взяти його за 3 дні». Не взяли й уже навряд чи візьмуть!

Водночас ні свічок, ні квітів від сумнозвісної проросійської «п'ятої колони» на танкові непомітно. А все тому, що місцева влада встановила камери, пообіцявши штрафувати охочих «пом'янути наших мальчіков». Нарешті можна говорити, що тут у Суомі починають розуміти, до чого веде дружба і бізнес із росією», — зазначив Андрєй Романов.

Російський танк знову на фінляндській землі, але є нюанс_1
Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Політика
НАТО і ЄС не можуть поводитися так, ніби зараз мирний час. Допомогти Україні здолати російського агресора — моральний обов'язок Заходу.
20 лютого, 19:21
Світ
Естонія з Латвією розпочали будівництво фортифікацій на російському кордоні. У Таллінні та Ризі побоюються агресивних дій Москви.
16 лютого, 06:07
Опінії
Вочевидь у Тбілісі нарешті визначилися, з ким вони. На жаль, грузинський уряд обрав Москву, яка щедро платить кривавою валютою за службу.
06 лютого, 20:38
Світ
Гельсинкі готується до тривалого протистояння з Москвою. Штучна міграційна криза не похитнула холоднокровну, стійку фінську націю.
04 лютого, 19:08
Політика
У другому за крісло голови держави змагатимуться кандидати від урядової Національної Коаліційної партії та опозиційної партії «Зелених».
29 січня, 19:26
Політика
​Будапешт наривається на «виліт» з Європейського союзу через Україну. Вочевидь, сучасній Угорщині значно комфортніше у товаристві РФ і КНР.
18.12.2023, 08:18