Російство – це викривлене мислення, а не кровно-духовна спільнота

ПОЛІТИКА
28.08.2023, 18:14
Російство – це викривлене мислення, а не кровно-духовна спільнота
Фото: Google

Більшість людей у цивілізованому світі помиляються, коли росіян (вужче – московитів) вважають народом, а тим паче нацією.

Насправді ж, ні генетичних, ні антропологічних, ні культурно-історичних причин вірити в існування "єдиного російського" чи пак "русскаго" народу немає.

Про це кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" заявила доктор філософії та фахова дослідниця із Техаського Університету в Остіні пані Василина Орлова.

З її слів, людей плутаються у науковій термінології, застосовуючи до власної потреби зрозуміти явище російства невідповідні йому поняття й визначення, що насправді суперечить дійсності та історичним фактам.

«Коли ми подивимося у глибину віків, та на місці так званої Московії побачимо плавильний казан різнорідних племен, які ворогували один з одним через контроль над торговими шляхами. Тобто, умовно від літописних "мері, чуді, весі" через кипчаків і монголо-татар приходимо до послов'яненого населення, яке волею своїх правителів не пам'ятає власну ж історію. У зв'язку з цим теперішні росіяни вже сам факт існування інших націй та етносів сприймають як "національне приниження".

Для когось із росіян (скажімо, патріарха Кірілла чи міністра Шойгу) немає більшої образи більшого немає, як вказати на їхнє неросійське походження, а це – нацизм. Відтак вони затято борються з усіляким інакодумством і національною самосвідомістю, бо якщо хтось із корінних народів за прикладом волелюбних українців забажає розвивати власну етнічну культуру, – він не просто під підозрою, а у списку на розстріл як у сталінські часи. Ось, чому багатонаціональні росіяни, манкурти, які відцуралися власного племені, на дух не переносять українців, адже українці відмовилися бути росіянами, відмовилися бути навіть братами, гордо відвернулися, відкинули російство на цвинтар історії.

Взагалі російство – це більше про спосіб мислення, насаджений химерною пропагандою із корисливих мотивів сіяти всюди смерть, а не про народ чи тим паче про культуру. Якщо люди цього не розуміють, пояснення приходить під виглядом чобота і танка з триколором, за якими з'являються Бучі, Ізюми, Маріуполі, Бєслани, Бамути... Скажу так, сама російська клаптикова держава аб'юзивна і ніяк не може прийняти реальність не говорячи вже про минуле», – слушно наголосила Василина Орлова.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що банда гебістів, засілих у бункерах Кремля, вірить у замовляння й обряди шаманів, відвідування ж церков – один із формальних ритуалів.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32