Росія продовжує нарощувати військову присутність в Криму – Джапарова

ПОЛІТИКА
05.10.2020, 14:33
Еміне Джапарова
Еміне Джапарова
Фото: 5.ua

Окупанти втричі збільшили свою військову присутність за час анексії півострова.

Російська Федерація майже втричі збільшила свою військову присутність в Криму за час анексії півострова. Також РФ веде активну політику колонізації півострова.

Про це на брифінгу заявила заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

Вона зазначила, що Росія вкладає величезні кошти у модернізацію всіх компонентів військової присутності на півострові.

І що РФ збільшила майже втричі свою військову присутність на Кримському півострові. «Коли репресіями вичавлюють громадян України, а натомість  завозяться сотні тисяч громадян РФ». 

Джапарова також зауважила, що Україна планує запросити Російську Федерацію до заходів міжнародної Кримської платформи щодо питань деокупації півострова, проте є сумнів, що Москва прийме це запрошення.
 
«Ми прийняли рішення, що Російська Федерація буде запрошена до участі в заходах Кримської платформи, однак, враховуючи, що для нас не є секретом нецивілізована поведінка РФ, ми не очікуємо, що вона прийме це запрошення», – підкреслила Джапарова.
 

Читайте також:
Світ
Міністри закордонних справ РФ і Турецької республіки обговорили останні події на Балканах, в Україні, на Кавказі та у Казахстані.
07 січня, 07:52
Політика
У XXI столітті український синьо-жовтий стяг мусить закріпити за собою роль своєрідного лідера у протидії ґлобальній дезінформації.
08.07.2021, 10:23
Опінії
Або про незавидну долю хамелеонів...
29.04.2021, 09:18
Політика
Цей небачений досі газовий спектакль у Мекленбургу – Передній Померанії дуже нагадує ігри у наперстки та махлювання на користь РФ.
17.01.2021, 18:05
Світ
Як «майбутній» прокурор став успішним дипломатом.
13.12.2020, 12:07