"росія стоїть на межі катастрофи"

ВІЙНА
02.05.2023, 12:10
"росія стоїть на межі катастрофи"

Воєнний злочинець прігожин пригрозив кремлівському бункерному щуру владіміру путіну військовим заколотом

Ватажок банди "Вагнера" євгєній прігожин кілька днів тому написав листа міністру нападу московії сєргєю шойгу з вимогою надати боєприпаси.

Він попередив, що якщо проблему з поставками для його приватної банди не буде вирішено, він поскаржиться путіну, а найманці залишать позиції в Бахмуті та оголять фронт.

«Я звертаюся до шойгу з проханням негайно видати боєприпаси. У разі відмови вважаю за необхідне довести до верховного головнокомандувача інформацію про існуючу проблему для прийняття рішення та доцільність подальшого знаходження ПВК «Вагнер» у Бахмуті в умовах дефіциту боєприпасів…

Критичний термін ухвалення рішення вже сьогодні, 28 квітня», — сказав Пригожин в інтерв'ю кремлівському пропагандисту Семену Пєгову.

За словами ватажка «вагнерівців», «патронів залишилося вже не на тижні, а на дні».

«Якщо дефіцит не буде поповнений… частина підрозділів ми змушені будемо вивести з цієї території, а потім посиплеться все інше. Тому дзвін уже гримить — він називається сполох», — заявив Пригожин.

Він зазначив, що банда «Вагнера», не маючи боєприпасів і несучи за відсутності цих «високих санітарних втрат», «швидко закінчиться», тому шойгу «має ухвалити рішення», особливо у світлі швидкого контрнаступу України. За його прогнозом, воно розпочнеться не пізніше 15 травня.

«Нам треба припинити обманювати населення і розповідати, що в нас все гаразд… Я маю чесно сказати: росія стоїть на межі катастрофи. Якщо сьогодні не відрегулювати ці гвинтики, «літак» розсиплеться у повітрі», — наголосив Пригожин.

Проблеми зі снарядами у банди «Вагнер» почалися взимку та загострилися після призначення голови генштабу валєрія гєрасімова командувачем російських окупантів в Україні.

Найманці записали відео, в якому скаржилися на нестачу боєприпасів та ображали генерала через відсутність допомоги.

«У нас немає снарядів, там хлопці гинуть за нас, а ми сидимо, не допомагаємо. Допоможи нам нарешті! Назвати тебе нема чим, крім одного слова — це пі**р!» - заявили вони.

Міністерство нападу московії, не називаючи нікого конкретно, стверджувало, що «всі заявки на подачу боєприпасів для штурмових підрозділів виконуються в найкоротші терміни», а слова про їх брак «вносять розкол» між підрозділами російського угрупування в Україні та «грають на користь ворогові».

Колишній т.зв. "міністр держбезпеки" банди "ДНР" олександр ходаковський говорив, що проблема полягала не в тому, що "вагнерівці" перестали отримувати боєприпаси, а в тому, що вони "стали їх отримувати, як усі".

Нещодавно дефіцит боєприпасів на фронті визнав і кремлівський бункерний щур владімір путін.

«Збройні сили України за підрахунками наших військових використовують за добу бойових дій до п'яти тисяч снарядів.

Збройні сили росії витрачали набагато більше. Не хочу оцінювати раціональність прийняття рішень на різних рівнях військового управління, але зараз, як відомо, Міністерство оборони та Генштаб змушені вводити навіть певні ліміти», — оголосив кремлівський ватажок.

Після цього шойгу під телекамери поїхав на військові підприємства росії, проінспектував виробництва артилерійських, танкових, мінометних снарядів різного калібру і некерованих авіаційних ракет і пообіцяв збільшити випуск окремих зразків у 7-8 разів до кінця року.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Місцеві ЗМДІ заявляють про ураження комплексу «Панцир-С1».
17:11
Опінії
Ідеальний варіант для Путлєра розпочати конфлікт чужими руками.
11:25
Війна
17 травня СБУ спільно з ГУР атакували російські військово-логістичні об'єкт
18 травня, 07:25
Новини
Кадрові перестановки у Кремлі не віщують Україні нічого доброго. Сюзерен путіна поставив на вірних і перевірених часом технократів...
14 травня, 07:01
Опінії
Він затятий кремлівський нацист за ідеологією, але, на відміну від Шойгу, йому є що запропонувати царю окрім вірності.
13 травня, 10:25
Війна
Російський диктатор вирішив змінити міністра нападу росії сєргєя шойгу. Його замінить андрєй бєлоусов
12 травня, 21:36