Росіяни будуть «від'ємно» наступати по всьому фронту, – командувач морпіхів ЗСУ

ВІЙНА
01.02.2023, 18:00
Росіяни будуть «від'ємно» наступати по всьому фронту, – командувач морпіхів ЗСУ

Жовто-блакитний прапор невдовзі знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму попри спроби окупантів вкрити нашу землю своїми тілами.

Про це йдеться у відкритому офіційному публічному зверненні Командувач морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Содоль.

За його словами, загарбники накопичують усе нові й нові резерви у живій силі та техніці, а значить – незабаром тисячі росіян пройдуть "отріцатєльную" мобілізацію.

«Що ж, кремлівські терористи не полишили своїх кривавих планів, вони не рахують жертви, бо люди для них є лише розхідним матеріалом. Зі свого боку українські морські піхотинці продовжать робити те, що вміють найкраще, – знищувати ворога – методично, планово, щоденно.

Звернусь окремо до російських військових: доки не пізно, біжіть, повертайтесь до своїх марусьок або здавайтесь у полон. Інакше на вас чекає доля добрива на чужій землі, чорний пакет або інвалідність, ось ваше "щасливе" майбутнє. На відмінну від вас, ми знаємо, за що боремося, ми єдині, ми – моноліт. Наша мета – звільнення всіх територій України», – закликав ворогів генерал-лейтенант Юрій Содоль.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що аеророзвідка Запорізької бригади Територіальної оборони днями допомогла влучно анігілювати наступ росіян.

Читайте також:
Опінії
Українська армія на силу воює тими людьми, які до неї вступили. Цивільні мусять обирати — ставати на захист Неньки чи опинитися в окупації.
02 квітня, 13:48
Війна
У зв'язку з таненням людських ресурсів Україні буде тяжко не те що перемогти, а й встояти. Треба негайно змінювати підхід до ведення боїв.
25 лютого, 19:02
Опінії
Дивімося на речі реалістично: Москва сама не впаде, ніколи такого не було. А тому, мусимо чимдуж підштовхнути падаючу у труну недодержаву.
21 січня, 11:15
Війна
Бійці «Інтернаціонального Легіону» — контрактники. Але як і українці, вони відважно воюють, отримують поранення і гинуть за Україну.
12.11.2023, 16:12
Опінії
Ворог збирається грати в довгу. Готується воювати роками, реалізує виробничу програму озброєнь, розраховану на роки вперед.
29.10.2023, 13:25
Війна
Якщо весь Генеральний штаб чи хтось із генералів воліє закидати російських окупантів українським "гарматним м'ясом", то це поганий план.
03.09.2023, 18:14