Росіяни будуть «від'ємно» наступати по всьому фронту, – командувач морпіхів ЗСУ

ВІЙНА
01 лютого, 18:00
Росіяни будуть «від'ємно» наступати по всьому фронту, – командувач морпіхів ЗСУ

Жовто-блакитний прапор невдовзі знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму попри спроби окупантів вкрити нашу землю своїми тілами.

Про це йдеться у відкритому офіційному публічному зверненні Командувач морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Содоль.

За його словами, загарбники накопичують усе нові й нові резерви у живій силі та техніці, а значить – незабаром тисячі росіян пройдуть "отріцатєльную" мобілізацію.

«Що ж, кремлівські терористи не полишили своїх кривавих планів, вони не рахують жертви, бо люди для них є лише розхідним матеріалом. Зі свого боку українські морські піхотинці продовжать робити те, що вміють найкраще, – знищувати ворога – методично, планово, щоденно.

Звернусь окремо до російських військових: доки не пізно, біжіть, повертайтесь до своїх марусьок або здавайтесь у полон. Інакше на вас чекає доля добрива на чужій землі, чорний пакет або інвалідність, ось ваше "щасливе" майбутнє. На відмінну від вас, ми знаємо, за що боремося, ми єдині, ми – моноліт. Наша мета – звільнення всіх територій України», – закликав ворогів генерал-лейтенант Юрій Содоль.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що аеророзвідка Запорізької бригади Територіальної оборони днями допомогла влучно анігілювати наступ росіян.

Читайте також:
Війна
Таке враження, що 8 років війни не було
25 лютого, 16:00
Війна
З Інтернаціонального легіону територіальної оборони України виокремлюють спеціальний підрозділ, укомплектований польськими добровольцями.
16 лютого, 20:52
Опінії
Частина перша
04 лютого, 10:25
Світ
Міністерство оборони Вірменії розробляє законопроект, який суттєво розширить роль жінок у збройних силах країни.
24 січня, 14:26
Світ
Збройні сили Тайваню оприлюднили плани дозволити жінкам вперше стати добровольцями для підготовки резервних сил.
18 січня, 16:22
Війна
Українські військовослужбовці активно зміцнюють столичний регіон, очікуючи нового можливого нападу ворога з білоруського терену.
24.12.2022, 07:45