Аеророзвідка Запорізької ТрО допомогла анігілювати наступ росіян

ВІЙНА
30.01.2023, 06:51
Аеророзвідка Запорізької ТрО допомогла анігілювати наступ росіян

Поки окупанти збираються з силами та намагаються малими групами промацувати нашу оборону, українські захисники зводять їх плани нанівець.

Яскравим свідченням є викладений ролик на офіційній Facebook-сторінці 110 Окремої Запорізької бригади Територіальної оборони Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що у злагодженій співпраці з 44 Окремою артилерійською бригадою імені гетьмана Данила Апостола сучасним козакам-добровольцям вдалося успішно зірвати підготовку ворога до ведення наступальних дій.

Вітчизняні гармаші за підтримки повітряної розвідки Тероборони не тільки виявили російські позиції, а й влучним вогнем стерли їх на попіл у завданому напрямку Південного фронту.

«Нешановні рашисти, забирайтеся геть з України! Якщо не дослухаєтеся, ми відправимо вас власноруч до пекла», – попередили окупантів військовослужбовці Запорізької ТрО ЗСУ.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що українська десантура з лав 71 єгерської бригади днями підсмажила росіян у Кремінній на Луганщині.

Читайте також:
Війна
Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».
09 квітня, 17:30
Війна
У ніч на п’ятницю, 5 квітня, російські міста, в яких розташовані аеродроми, атакували понад 50 безпілотників.
05 квітня, 11:27
Війна
З цього аеродрому відбувається зліт стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, які є носіями крилатих ракет, що атакують Україну
20 березня, 10:13
Війна
На змаганнях нашу країну представляли 30 українських військовослужбовців та ветеранів із пораненнями. Вони здобули 70 медалей.
20 березня, 09:35
Війна
2 роки тому у Кременчуці під час російського вторгнення постало нове військове з'єднання. Бойове хрещення здобуто на Східному фронті.
08 березня, 20:32
Війна
Вартість потопленого корабля становить близько 65 мільйонів доларів.
05 березня, 10:01