Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»

ПОЛІТИКА
11 вересня, 12:23
Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»
Фото: bastion.tv

Провідна китайська компанія, що спеціалізується на електронній техніці, блокує роботу смартфонів власного виробництва у Криму.

Таку інформацію оприлюднили у Facebook уродженці тимчасово окупованого росіянами українського півострова, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що при ввімкненні у власників електронних пристроїв бренду "Xiaomi" на екрані з'являється відповідне оголошення, яке повідомляє про заборону продажів і використання смартфонів, планшетів тощо на вказаній території.

Після цього будь-яка подальша робота тієї чи іншої техніки цілковито блокується розробниками, а власники нічого не в змозі вдіяти.

Знаково, що подібну заборону керівництво корпорації  "Xiaomi" також запровадило для жителів таких країн, як Куба, Іран, Сирія, Північна Корея (КНДР) і Судан, влада яких активно співпрацює з кремлівським аґресором.

Фактично, вказаним тиском провідний технолоґічний ґіґант із КНР змушує путінський режим і його закордонних союзників переглянути власну політику, зокрема повернути окупований півострів законному власнику — Україні.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", російські окупанти повністю закрили доступ громадян до мису Меганом у Криму.

Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»_1
Читайте також:
З ІЛЛІ КИВИ МАЮТЬ СТЯГНУТИ ПОНАД 1,2 МЛН ГРИВЕНЬ НЕОБҐРУНТОВАНИХ АКТИВІВ
15:15
Екс-перший заступник Генпрокурора також вимагає відстежувати можливості умисних заражень внаслідок диверсійних операцій.
15:00
Офшор Зеленського Film Heritage продовжував отримувати дивіденди від Maltex навіть після офіційної передачі акцій
13:43
Український народ точно має право знати наперед про всі домовленості "президента Голобородька" з сусідніми диктаторами.
10:17
Спецслужбісти звітують про ліквідацію 4 агентурних мереж спецслужб РФ у різних областях.
вчора, 16:52
На цей момент захисник перебуває в катівнях так званого ІТТ Сімферополя.
вчора, 15:45