Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»

ПОЛІТИКА
11.09.2021, 12:23
Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»
Фото: bastion.tv

Провідна китайська компанія, що спеціалізується на електронній техніці, блокує роботу смартфонів власного виробництва у Криму.

Таку інформацію оприлюднили у Facebook уродженці тимчасово окупованого росіянами українського півострова, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що при ввімкненні у власників електронних пристроїв бренду "Xiaomi" на екрані з'являється відповідне оголошення, яке повідомляє про заборону продажів і використання смартфонів, планшетів тощо на вказаній території.

Після цього будь-яка подальша робота тієї чи іншої техніки цілковито блокується розробниками, а власники нічого не в змозі вдіяти.

Знаково, що подібну заборону керівництво корпорації  "Xiaomi" також запровадило для жителів таких країн, як Куба, Іран, Сирія, Північна Корея (КНДР) і Судан, влада яких активно співпрацює з кремлівським аґресором.

Фактично, вказаним тиском провідний технолоґічний ґіґант із КНР змушує путінський режим і його закордонних союзників переглянути власну політику, зокрема повернути окупований півострів законному власнику — Україні.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", російські окупанти повністю закрили доступ громадян до мису Меганом у Криму.

Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Німецька компанія Quantum Systems уперше поставила в Україну військовий безпілотник для коригування артилерії.
17 квітня, 11:35
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
09:00
Політика
Кожна ідеологія несе в собі певну антропологічну модель. У лібералізмі людина є індивідом, тобто "неподільною істотою".
вчора, 20:27
Політика
Конституційною більшістю у 314 голосів Верховна Рада ухвалила постанову і заклик до партнерів про необхідність викинути РФ з ООН.
вчора, 09:56
Політика
Зеленський має дати свідчення, чому він їх призначив
04 грудня, 10:44
Політика
Пам'ять першого президента вільної Чеченської Республіки Ічкерія увічнять у топоніміці багатостраждальної Харківської області.
04 грудня, 09:03