Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»

ПОЛІТИКА
11.09.2021, 12:23
Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»
Фото: bastion.tv

Провідна китайська компанія, що спеціалізується на електронній техніці, блокує роботу смартфонів власного виробництва у Криму.

Таку інформацію оприлюднили у Facebook уродженці тимчасово окупованого росіянами українського півострова, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що при ввімкненні у власників електронних пристроїв бренду "Xiaomi" на екрані з'являється відповідне оголошення, яке повідомляє про заборону продажів і використання смартфонів, планшетів тощо на вказаній території.

Після цього будь-яка подальша робота тієї чи іншої техніки цілковито блокується розробниками, а власники нічого не в змозі вдіяти.

Знаково, що подібну заборону керівництво корпорації  "Xiaomi" також запровадило для жителів таких країн, як Куба, Іран, Сирія, Північна Корея (КНДР) і Судан, влада яких активно співпрацює з кремлівським аґресором.

Фактично, вказаним тиском провідний технолоґічний ґіґант із КНР змушує путінський режим і його закордонних союзників переглянути власну політику, зокрема повернути окупований півострів законному власнику — Україні.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", російські окупанти повністю закрили доступ громадян до мису Меганом у Криму.

Росіяни, Крим не ваш, — корпорація «Xiaomi»_1
Читайте також:
Війна
Німецька компанія Quantum Systems уперше поставила в Україну військовий безпілотник для коригування артилерії.
17 квітня, 11:35
Політика
Коли всі ми, українці, гуртуємося заради власного виживання, саме тоді ворог задкує у страху і починає плести інтриги, щоби нас розсварити.
07:54
Політика
Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.
вчора, 20:45
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
вчора, 17:18
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
вчора, 10:10
Політика
Зачинатель жанру історичний роман в українській літературі був переслідуваний російською імперією, але для земляків він – славетна постать.
09 серпня, 20:34