Росіяни масово ґвалтують і викрадають українців на окупованому Півдні, – Human Rights Watch

КРИМІНАЛ
24 липня, 19:27
Росіяни масово ґвалтують і викрадають українців на окупованому Півдні, – Human Rights Watch

Геноцид українців, здійснюваний російським окупаційно-терористичним контингентом, перевершує злочини нацистського режиму.

До такого висновку прийшли представники міжнародної правозахисної організації "Human Rights Watch", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що солдати й офіцери армії РФ свідомо і цілеспрямовано викрадають українських чоловіків, ґвалтують жінок та дітей, застосовують тортури до полонених на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей.

Висновок міжнародних правозахисників ґрунтується на свідченнях 71 мешканців Херсона, Мелітополя, Бердянська, Скадовська та ще десятка населених пунктів нашого Півдня.

Також встановлено 42 випадки викрадення чи неправомірного затримання мирних осіб російською окупаційною владою за участі колаборантів із лав нині заборонених політичних партій.

«Декого з українців позбавили засобів зв'язку, інших піддавали нелюдським тортурам. Нам вдалося задокументувати як мінімум 3 випадки знущання з бійців Територіальної оборони, що потрапили у російський полон, двоє з них померли. Росіяни активно затримували місцевих чиновників, журналістів і бізнесменів, а також сотні активістів, які протестували у Херсоні одразу після захоплення міста російськими військами. Частина співрозмовників безпосередньо постраждала від тортур, інших змушували спостерігати, як незаконно затриманих українців російські солдати били бейсбольними бітами та арматурою, ламали їм ребра та зуби, катували електрошокером», – йдеться у звіті організації "Human Rights Watch".

На думку правозахисників, тортури застосовуються російськими воєнними злочинцями не стільки для збору/вилучення потрібної їм інформації, скільки як інструмент залякування населення й нівелювання всенародного опору загарбникам.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.

Читайте також:
Політика
Пенсіонера в кращих чекістських традиціях вже записали до учасників радикальних рухів.
23.12.2020, 21:22
Кримінал
Колишні підлеглі міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського присягнули на вірність російським окупаційно-терористичним силам.
08 серпня, 09:23
Кримінал
Ним виявився 29-річний уродженець Туви – Очур-Суге Монгуш – і станом на тепер кривавий найманець із терористичного угруповання "Ахмат".
07 серпня, 08:00
Кримінал
Він намагався застрелити слідчих СБУ, коли ті оголошували йому підозру
05 серпня, 15:54
Кримінал
Він хотів очолити окупаційну адміністрацію в разі захоплення Черкащини
03 серпня, 15:18