Кремль навчає кадировців для здійснення терактів в Євросоюзі

СВІТ
23 липня, 08:42
Кремль навчає кадировців для здійснення терактів в Євросоюзі
Фото: ТСН

Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.

Про це повідомив речник добровольчого чеченського Батальйону імені Шейха Мансура у складі Сил оборони України Іслам Бєлокієв, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, у зв'язку з активізацією ічкерійського підпілля та розгортання руху опору на Північному Кавказі, путінський режим вирішив повернутися до старих практик залякування кінця 1990-х – початку 2000-х років.

«Надходить інформація, що у зв'язку з останньою діяльністю "Батальйону імені Шейха Мансура" в Україні та зростанням інтересу до ічкерійської тематики з боку світової спільноти в цілому, – російські спецслужби, за допомогою підконтрольних кадировців та інших лояльних їм людей, – планують провокації на території Європейського союзу та інших країн, з метою очорнення імені чеченського народу. Ми проти терактів та іншого виду насильства щодо мирних жителів. Ми також засуджуємо порушення правопорядку. У зв'язку з цим, просимо всіх бути пильними та обережними», – зазначив Іслам Бєлокієв.

Водночас кремлівські спецслужбісти продовжують полювати на лідерів корінних народів РФ, які вимушено перебувають на еміграції; на сьогодні відомо, що агенти ФСБ здійснили замах на Анзора Масхадова з метою отруїти цього незламного борця за волю Ічкерії.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", незламні спадкоємці справи Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова і Шаміля Басаєва розпочали підготовку до бойових дій уже на теренах Чечні.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Переобрання президентом Касима-Жомарта Токаєва не віщує нічого доброго ні казахам, ні їхнім сусідам. Кремль уже готується до нападу.
27 листопада, 17:00
Опінії
Кишиневу не бути самостійним гравцем на світовій арені, у разі, якщо кремлівське лобі буде і надалі задавати тон суспільної дискусії.
07 жовтня, 08:09
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25 липня, 18:18
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11 травня, 22:45
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01 травня, 21:44
Війна
Путінський режим всіляко намагається розгорнути другий фронт проти України, особливо після невдачі з втягуванням білоруської армії.
26 квітня, 17:00